Skocz do zawartości

Czy warto jeszcze kupić Mi5 ?


gordonn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wczoraj sprzedałem mojego Redmi Note 3 Pro i szukam godnego następcy.Za 700zl mogę kupić białego Mi5 3gb/32gb.Stan igła,używany 7 m-cy.Ciekawy jestem jak ta porcelana z tyłu.Czy po upadku w etui lub przecięciu w kiermanie nie pęknie? Jakie są ogólnie wady i zalety tego telefonu.Głównie wady mnie interesują.

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi5 nadal jest dobrym telefonem, w tej cenie znajdziesz wersję 64GB, 32 to na moje oko za mało, pamiętaj że tu nie ma opcji na kartę pamięci.

Minusy to słaba bateria przy normalnym użytkowaniu 1 dzień (chodzi mi o normalne użytkowanie nie samo dzwonienie czy sms-ik raz na dzień) Do redmi mu daleko, oj daleko, za to jego waga to coś pięknego.

Kolejny minus w porównaniu do redmi 4 to czytnik linii papilarnych na "mikro" przycisku z przodu, wciąż nie mogę się do niego przekonać.

W silikonowym etui z rantem amortyzującym upadki daje radę, nie raz mi upadł i żyje nadal, mimo testu Jerrego na łamanie telefonu mi5 daje radę.

No to tyle, problem częstego ładowania załatwiłem bezprzewodowym ładowaniem z dalekiego wschodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...