ZduneX25

MIUI 8.3.2

Recommended Posts

Proszę o info czy da się wyłączyć asystenta miui w redmi 4a na Androidzie 7, jakoś w ustawieniach nie znalazłem takiej opcji i czy root do instalacji w twrp dla oreo to ta sama paczka co dla nougata.
Redmi 4a nie będzie miał androida większego niż 6.0

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

28 minut temu, HennieK napisał:

Redmi 4a nie będzie miał androida większego niż 6.0

Global ma 7 na 4a

• Like 2

Błędy na mi5 to min.:

- Losowe przycinki przy używaniu launchera lub jakiejkolwiek aplikacji

- Błędy aparatu

- Błędy messengera

- Błędy czujnika światła

- Zacięcia animacji

- Przy rozmowie kompletne wyłączenie ekranu (bez względu na czujnik, trudne zakonczenie rozmowy, kilka prob minimalizacji aplikacji i spamowania w klawisz)

- Restarty

- Losowe "wyłączenia ekranu (jak przy rozmowie).

Istnieje jakiś sposób (prócz całkowitego usuwania danych) na powrót do Androida 7.x i wcześniejszego MIUI? :D

Edited by TheGusti

Mi się nie udało wrócić. Przy próbie przywrócenia kopii wyrzuciło /system is read only. Tak więc czekam na jutrzejszą aktualizacje :D

Global ma 7 na 4a
O masz.. Tego nie wiedziałem.. Sorry za wprowadzanie w błąd w takim razie. A teraz takie pytanie: czy ktoś z szanownych użytkowników ma problem z nie wygaszaniem ekranu w trakcie rozmowy? Bo mi akurat udaje się wciskać różne opcje w trakcie rozmowy np zawieszenie rozmowy kiedy przytrzymuje tel ramieniem żeby mieć wolne ręce

O masz.. Tego nie wiedziałem.. Sorry za wprowadzanie w błąd w takim razie. A teraz takie pytanie: czy ktoś z szanownych użytkowników ma problem z nie wygaszaniem ekranu w trakcie rozmowy? Bo mi akurat udaje się wciskać różne opcje w trakcie rozmowy np zawieszenie rozmowy kiedy przytrzymuje tel ramieniem żeby mieć wolne ręce

Robiłeś kalibrację czujnika zblizeniowego?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

W tym wątku znalazłem coś o pliku persist.img tylko, że do Mi Max'a.

@Acid mógłbyś doradzić tym co mają problem z sensorami, co mogliby zrobić żeby zaczęły działać? :)

Robiłeś kalibrację czujnika zblizeniowego?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Właśnie szukałem takiej opcji ponad 1h i ni ma :/

Dnia 4.03.2018 o 00:24, pigula630 napisał:

Uruchamiasz system, jak wywali komunikat żeby nie zasłaniać to wciskasz vol. up + prawy klawisz funkcyjny.

Odblokowujesz i w klawiaturze wbijasz *#*#6484#*#*

i później 9. czujnik zbliżeniowy -> rozpocznij kalibrację

Wszystko ładnie, pięknie. Mam jednak ustawione korzystanie tylko z przycisku Home. Także prawy funkcyjny odpada. Temat nieaktualny, ponieważ kupiłem Mi Note 3, a Mi5 już ma przeflashowanego globala jak mu fabryka dała i jest prawie gotowy na sprzedaż, potrzebuję zakupić i wymienić tylną klapkę, boo.. trzasła jak to w Mi5.

Guest
This topic is now closed to further replies.