ZduneX25

MIUI 8.3.2

Recommended Posts

MI5 próba instalacji Oreo

• failed to mount /system (invalid argument)

Coś źle robię? Czy komunikat do olania?

Instaluje co aktualizację i 0 problemów...

Dodam, że na 3.2.1-0 był powyższy błąd, a na samym końcu failed z instalacją 8.3.2

Na 3.2.1-1 był tylko failed mount system, jednak instalacja dobiegła końca i system uruchomił się.

U mnie po instalacji znikła aplikacja amazfit watch 2 do zegarka
I nie da się jej zainstalować...wyskakuje błąd. Próbowałem różnych wersji metod i nic non stop komunikat
Aplikacja nie może być zainstalowana
Jak to rozwiązać?

Pierwsze odczucie na oreo to wszystko muli jak fix. Uruchamianie aplikacji to katorga.

Wysłane z Mi5

Na MI5 oreo, aplikacja Eurobanku się ciągle wyłącza (FC)
Jak rozumiem full wipe był robiony? W końcu to zmiana bazy systemu. Jeśli nie, to nawet szkoda dalej pisać :).
  • Haha 1

Nigdy nie trzeba było robić full Wipe. Nawet po przejściu z 6 na 7.

Full Wipe to zło.

Wysłane z Mi5

• Like 3
  • Thanks 2

Proszę o info czy da się wyłączyć asystenta miui w redmi 4a na Androidzie 7, jakoś w ustawieniach nie znalazłem takiej opcji i czy root do instalacji w twrp dla oreo to ta sama paczka co dla nougata.

Guest dobot

Dzięki, to dzisiaj będę bawił sie z bootloaderm na mi mix 2 :)

6 minut temu, piter69pan napisał:

Proszę o info czy da się wyłączyć asystenta miui w redmi 4a na Androidzie 7, jakoś w ustawieniach nie znalazłem takiej opcji i czy root do instalacji w twrp dla oreo to ta sama paczka co dla nougata.

Ustawienia > system i urządzenie > pulpit > włącz asystenta odznacz

32 minuty temu, JacekBB napisał:

Nigdy nie trzeba było robić full Wipe. Nawet po przejściu z 6 na 7.

Full Wipe to zło.

Wysłane z Mi5

Raz się uda raz nie. Ja raz przy przejściu nawet w ramach tej samej baz między stable a weekly miałem problemy. Także tu nie ma reguły. W każdym razie masz bardzo prawdopodobną odpowiedź, czemu rom u Ciebie nie działa jak trzeba. Na MIUI akurat wipe jest prawie bezproblemowy - robisz backup ustawień i aplikacji systemowych przez kopie zapasową miui, aplikacje użytkownika przez TB (backup systemowy nie wszystkie ogarnia). Po wipe w 20min wszystko przywracasz i po sprawie.

Edited by Karls

1 godzinę temu, mala.rozowa napisał:

Ustawienia > system i urządzenie > pulpit > włącz asystenta odznacz

Zapomniałem napisać, że jest na Globalu i tam właśnie nie ma tych opcji 

Nie wiem gdzie zapytać więc napisze tutaj. Mam mi6 global 9.2.3.0 i chcę spróbować MiuiPolska, ale czy będzie możliwe korzystanie z Android Pay (w sumie to już Google Pay) bez żadnych dodatkowych instalacji?

Nie wiem gdzie zapytać więc napisze tutaj. Mam mi6 global 9.2.3.0 i chcę spróbować MiuiPolska, ale czy będzie możliwe korzystanie z Android Pay (w sumie to już Google Pay) bez żadnych dodatkowych instalacji?
Tak działa na miui polska od zawsze i nie ma problemu z płatnościami

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

ktoś ma problem z działaniem internetu na Mi5 ani po sieci danych ani po Wifi, dziwne

Są jakieś przeciwwskazania do powrotu z tej wersji na ostatnią dla Mi5 (na 7.0)? Czy struktura się tak zmieniła, że lepiej nie próbować?

dziwne zrestartowałem telefon i na tę chwilę zaczęło działać , ale sam nie wiem o co kaman

Czasem pomaga w twrp zrobić również przy każdej aktualizacji wipe cache oraz wipe dalvik cache

• Like 1

Tak na szybko. Na mi5 mam wrażenie, że animacje zwolniły strasznie w porównaniu z android 7.0. druga sprawa to dzielony ekran. Jak się tak otworzy aplikacje z widokiem chronionym (te na slaczek albo odcisk palca np mam tak galerię) to wywala FC. Nie da rady sprawdzić kodu błędu ani zrobić zrzutu ekranu bo zawiesza się. Pomaga jedynie szybkie zamknięcie dzielonego ekranu z aplikacją w widoku chronionym (o ile się uda bo jest taka zwiecha, że masakra)

OTA będzie jeszcze dziś/ jutro działać? Czy to " na razie" oznacza, że nie będzie?

8 minut temu, stereo0 napisał:

Tak na szybko. Na mi5 mam wrażenie, że animacje zwolniły strasznie w porównaniu z android 7.0. druga sprawa to dzielony ekran. Jak się tak otworzy aplikacje z widokiem chronionym (te na slaczek albo odcisk palca np mam tak galerię) to wywala FC. Nie da rady sprawdzić kodu błędu ani zrobić zrzutu ekranu bo zawiesza się. Pomaga jedynie szybkie zamknięcie dzielonego ekranu z aplikacją w widoku chronionym (o ile się uda bo jest taka zwiecha, że masakra)

mam tak samo 

Na Mi5 animacje rwą, wywala z ustawień słuchawek i efektów. Czuć, że to coś nowego i jest trochę niedociągnięć.

Animacje na 8.0 Wam "zwolniły", bo domyślnie znowu są zmienione w opcjach deweloperskich na 1.0, a nie jak były od początku miui 9, czyli 0.5. Kwestia przyzwyczajenia, lub zmiany z powrotem na 0.5.

• Like 1

1 godzinę temu, tekjow napisał:

OTA będzie jeszcze dziś/ jutro działać? Czy to " na razie" oznacza, że nie będzie?

Jak tu napiszą, że naprawili problemy to wtedy będzie OTA: sfnet_opshttps://twitter.com/sfnet_ops

Panel sterowania -czyszczenie.Clean Master zatrzymuje się na czyszczeniu reklam i miele bez końca.Po zmianie definicji na Tencent, czyszczenie przebiega bez problemu. Redmi Note 4X

Guest
This topic is now closed to further replies.