Jump to content

Odblokowanie BOOTLOADER - pomoc

Recommended Posts

Witam posiadam Xiaomi Redmi 5 PLUS (global wersja, 4GB RAM, 64GB ROM, wersja: MIUI Global 9.2, 9.2.6.0, kupiony w Proline, podobno obsługuje b20, tak pisało na stronie) i mam problem z odblokowaniem bootloadera, a mianowicie wyświetla mi się w miflash unlock: "Current account is not bound on this device". Dodam, że konta są te same na tel. i kompie, mam włączone "Odblokowywanie OEM" oraz "Debugowanie USB". W "Stan odblokowania Mi" nie mogę dodać swojego konta, gdyż wyskakuje błąd 86006. No i doszliśmy do sedna, gdyż każdy mówi co innego, a mianowicie: przeflaschuj na chiński dev rom, jeszcze inny, że tylko przez rozebranie tel i metodą "test points" (co jest dla mnie zaskoczeniem, pozdrawia dotychczasowy użytkownik Samsungów z serii Galaxy), jeszcze inny, że trzeba czekać ileś tam dni, aczkolwiek powinno coś wyskoczyć, ja nic takiego nie uświadczyłem. Szukam więc pomocy, gdyż kompletnie tego nie ogarniam. :/ Oczywiście sms od Xiaomi dostałem, ściągnąłem z pewnej, oryginalnej strony miflash unlock. Szukam jednoznacznej informacji, np.: musisz czekać, musisz flashować konkretny chiński rom. Słyszałem jednak, że jest pewne ryzyko przy flashowaniu tej chińskiej wersji. Próbowałem również metody z VPN z kilkoma appkami ustawionymi na Chiny, kilkakrotnie się wylogowywałem na tel. i logowałem spowrotem. Proszę o pomoc. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...