Skocz do zawartości

Aktualizacja V9.2.3.0. MHRMIEK


ozii

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś zna rozwiązanie problemu, występował już w poprzedniej aktualizacji rzadko, w tej nowszej częściej, a mianowicie po próbie  odblokowaniu muszę wcisnąć przycisk wstecz i vol+ aby odblokować ponieważ występuje błąd o zasłoniętej sluchawce, ktoś coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kafaros napisał:

A może ktoś zna rozwiązanie problemu, występował już w poprzedniej aktualizacji rzadko, w tej nowszej częściej, a mianowicie po próbie  odblokowaniu muszę wcisnąć przycisk wstecz i vol+ aby odblokować ponieważ występuje błąd o zasłoniętej sluchawce, ktoś coś? 

Wyłącz tryb kieszonkowy w ekran blokady i hasła/ustawienia zaawansowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomogło, ale dzieje się tak co jakiś czas, ale wystarczy ponownie uruchomić telefon i znowu jest ok. Miałem taką sytuację że skończyłem rozmawiać, druga osoba nie zakończyła połączenia, a ja czarny i nic nie mogłem zrobić, pomogło wyciągnięcie karty sim, ale nim dopadłem szpilkę to pół godziny minęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, mikesz74 napisał:

Po instalacji aktualizacji ogólny spadek wydajności systemu, lagi, w teście antutu telefon sie zawiesza, co nigdy mu się nie zdarzało 

Niczego takiego nie uświadczyłem :) 

 

Swoja drogą w apn miałem zawsze internet i mms teraz pojawiło mi się play IMS, ktoś wie do czego to? coś czytałem ze być może do wifi calling jednak jeszcze w play redmi tego chyba nie obsługuje więc raczej nie warto tego ustawiać apn?

Edytowane przez warszawa12332167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...