Skocz do zawartości

Aktualizacja V9.2.3.0. MHRMIEK


ozii

Rekomendowane odpowiedzi

Zniknął przełącznik 'Lokalizacja'/'Gps' z głównego ekranu. Liczba ikon w obrębie 'Szybkich funkcji' została mocno okrojona i nie mogę dodać z powrotem przełącznika. Może ktoś może pomóc? Bardzo wkurzająca dla mnie rzecz. Nie wiem, czemu tak został ograniczony wybór.

Screenshot_2018-02-24-15-56-35-151_com.miui.home.jpg

Screenshot_2018-02-24-15-56-39-401_com.miui.home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazałeś to widgety, ich jest 10., w opcjach jest więcej przełączników i tam jest GRS.

Jeżeli już jesteśmy przy widgetach to zmiana działania widgetu BLUETOOTH jest niezrozumiała dla mnie, było że widget włączał/wyłączał a obecnie przenosi do ustawień.

 

Screenshot_2018-02-25-08-45-41-640_com.android.settings.png

Edytowane przez Puma2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. To są widżety, szybkie opcje, jest ich 10, ale niestety nie mam w ich obrębie GPS. Nie mogę też nigdzie zmienić tej listy. Wcześniej było ich naprawdę dużo. Sprawdzałeś, że u Ciebie po aktualizacji jest widżet szybka opcja GPS? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bardziej chodzi o to, że jak się kliknie przycisk funkcyjny, które pokazuje wszystkie aktywne karty, to na dole było wcześniej pokazane, ile pamięci jest wolne a, ile zajęte. Po kliknięciu iksa magicznie pokazywał, ile pamięci zwolnił. Teraz po kliknięciu iksa =>zamknij wszystko, pokazuje znaczek okej i komunikat ile zwolnił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2018 o 22:40, pawel188 napisał:

w ostatnich aplikacjach nie pokazuje zajetego ramu

Pokazuje, tylko trzeba w ustawieniach to zaznaczyć 

Mnie najbardziej wkurza brak widzetow przycisków, a także ze redmi4a ma Antka 7, a przy naszym fonie to zabawka jest :(

Edytowane przez mikesz74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem też że jak zjadę poniżej 10% baterii dostaje powiadomienie takie zielone czy włączyć oszczędzanie baterii czy nie, wcześniej z tego co pamiętam po podłączeniu ładowarki ten komunikat znikał sam a teraz nawet jak doładuje do 100% dalej on jest w powiadomieniach i muszę go ręcznie usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważam mocne spowolnienie działania telefonu. Zdjęcia z galerii wyświetlają się ślamazarnie, to samo przewijanie mapy w Locus Pro owocuje tym, że stale się dogrywają kafelki, mimo, że mama jest offline. Uruchamianie aplikacji również spowolniło.

Miałem wcześniej wersję 8x. Osobiście żałuję tej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na baterii bardzo podobnie, a wydajnościowo  nawet troszkę lepiej 

Przy normalnym użytkowaniu w ciągu 1 dnia praktycznie nie do zajechania

Brakuje paru funkcji które mają inne słabsze fony z miui 9 

Ps. Czy warto instalować system od nowa, ja tylko aktualizowalem... 

Edytowane przez mikesz74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem, jako, że koło tyg. temu zaktualizowałem komórkę.Porownania dokonuje w odniesieniu do starego systemu.

Ogólnie na minus:

-zzera szybciej baterie

-apki się przycinają, muszą ok sekundę pomyslec zanim załadują

- wyświetlacz przy zbieżnych ustawieniach jest ciemniejszy 

-problemy z przeglądarką internetową, 

- kilka razy po włączeniu Google Mapa inawigacji, po wyłączeniu GPS, znaczek na pasku u góry pozostawał. Pomogło dop. wyłączenie tel.

-dalej niewidzii drugiej karty Sim

Na plus:

-szybciej się włącza

 

 

Edytowane przez dart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...