Skocz do zawartości

Brak zasięgu po aktualizacji


zetr0x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim mi 6 po aktualizacji nie mogę wybrać żadnej sieci (sieci wyszukuje, ale nie może zaarejestrować) próbowałem już wszystkie sposoby jakie znalazłem pozostało mi go sflashować (czego nie chcę robić) oddac na gwarancję(niestety kupowany z gearbeasta) lub oddać do mi center, ale wydaje mi się że sporo będę musiał zapłacić , bo znalazłem post do tematu na pewnym forum gdzie ktoś miał podobny problem i potrzebna była wymiana płyty głównej ( http://forum.android.com.pl/topic/305563-brak-zasięgu/ ) a aktualnie krucho z kasą dlatego zwracam się do was z pytaniem czy jest jakaś inna możliwość naprawy tego ;) jeśli będą potrzebne jakieś screeny czy cokolwiek to postaram się jak najszybciej podsyłać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki , ale apn nie ma tu nic do rzeczy . Nawet z błędnym apn nie będzie braku zasięgu . Szukaj na olx ogłoszeń lokalnych . Ale w pierwszej kolejności instalacja romu na nowo . Dobrze by było aby telefon był odblokowany wtedy by było więcej możliwości o ile to nie uszkodzenie sprzętowe .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta działa w innym telefonie, jak wsadzę inną kartę do mojego telefonu to przez chwilę jest zasięg ale zaraz znika. ROM to MIUI Global 9.2.2.0(NCAMIEK) Stabilna.

chciałem wrócić na poprzednią wersję ale niestety podczas odblokowywania bootloadera wywala mi przy 99%, a w ostateczności niemiałbym jak oddać na gwarancję do gerabeast'a bo rom zmieniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zetr0x napisał:

Karta działa w innym telefonie, jak wsadzę inną kartę do mojego telefonu to przez chwilę jest zasięg ale zaraz znika. ROM to MIUI Global 9.2.2.0(NCAMIEK) Stabilna.

chciałem wrócić na poprzednią wersję ale niestety podczas odblokowywania bootloadera wywala mi przy 99%, a w ostateczności niemiałbym jak oddać na gwarancję do gerabeast'a bo rom zmieniony

Mam to samo w Redmi 4 Prime i pojechał do serwisu. Nie pomaga Miflash, ani inne w necie opisane metody. Nie wiem czy to wina aktualizacji czy sprzętu ale może to ona coś robi z modemem. IMEI są ale nie widzi sieci tzn widzi tylko LTE ale nie można dzwonić a tylko wysyłać SMS. Po zmianie na 3G albo 2G zero zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zetr0x napisał:

Karta działa w innym telefonie, jak wsadzę inną kartę do mojego telefonu to przez chwilę jest zasięg ale zaraz znika. ROM to MIUI Global 9.2.2.0(NCAMIEK) Stabilna.

chciałem wrócić na poprzednią wersję ale niestety podczas odblokowywania bootloadera wywala mi przy 99%, a w ostateczności niemiałbym jak oddać na gwarancję do gerabeast'a bo rom zmieniony

Pisz do Gearbest . To , że zmieniony soft nie powinno mieć znaczenia do gwarancji . Zrób filmik z problemem , zdjęcia i opisz problem . Zobaczysz jak podejdą do sprawy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2018 o 10:03, Vergiliusz napisał:

Mam to samo w Redmi 4 Prime i pojechał do serwisu. Nie pomaga Miflash, ani inne w necie opisane metody. Nie wiem czy to wina aktualizacji czy sprzętu ale może to ona coś robi z modemem. IMEI są ale nie widzi sieci tzn widzi tylko LTE ale nie można dzwonić a tylko wysyłać SMS. Po zmianie na 3G albo 2G zero zasięgu.

ja mam to samo w MI6

 jak przyszedł na chińskim rom to już był problem

zmieniłam na MIUI Polska (po odblokowaniu bootloadera) , potem na Global(Ncamiek) i dalej to samo

widzi sieć tylko jak jest LTE, internet działa, sms chodzą a dzwonić nie można

jak zmienię na 3G lub 2G sieć znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...