Skocz do zawartości

Nie wykrywa drukarki HP P1102 przez OTG


mgcompany

Rekomendowane odpowiedzi

Problem mam, może ktoś korzysta z drukarek HP? U siebie mam HP LaserJet P1102, zainstalowany dodatek HP Print Service Plugin i nie mogę wykryć drukarki przez kabel OTG. W momencie gdy przechodzę do wyboru drukarki i wybieram usługę HP, to nie znajduje mojego urządzenia. Wcześniej korzystałem z tego na Redmi Note 2 i działało, tutaj nie. Próbowałem jeszcze znaleźć drukarkę przez aplikacje PrinterShare i PrintHand, bo kiedyś też sprawdzałem czy działają na Redmi Note 2, nawet mam pełne wersje z Amazon App Store, ale na RN4 nie chodzi. Jakby co, to mogę podłączyć pendrive pod USB i jest normalnie widoczny.

Ktoś coś może pomóc?

PS. Mam też problem z instalacją programów z biblioteki Amazon App Store i Underground, sklep ściąga je na telefon, ale nie przechodzi do instalacji, pliki apk są widoczne w cache sklepu, ale z poziomu eksploratora ich nie zainstaluję, wyskakuje błąd.

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma błędów, bo apki działają, tylko nie wykrywa mi drukarki. Już sam nie wiem o co chodzi. Na jednej stronie HP widnieje info, że P1102 jest obsługiwane przez drukowanie z Androida, teraz znalazłem na innej stronie HP, że nie. Już mnie wszystko irytuje, bo co chwilę coś nie działa, 5 lat mam tą drukarkę, wcześniej korzystałem z drukowania ze smartphona, teraz nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...