Skocz do zawartości

Aplikacja pogody


magik80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - kolejny mam temat ...

Apka pogody, nie odświeża się, chciałem ją usunąć i nie można - dlaczego ? jak sie można jej pozbyć ? ewentualnie co zrobić aby się odswieżała. Poza tym nie wiem czy w ogóle działa, mam -11 a pokazuje -6 od wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma dostęp do neta. Aktualizuje ręcznie - pokazuje -5 :) moim zdaniem ona nie pokazuje Gdańska - mimo ze wpisałem jej to miasto. Chciałbym to odinstalować ale nie można. Dodatkowo jak się otwiera ikonki sterujące u góry (wifi, gps) to tam jest wyświetlany skrót który tez zle pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2018 o 12:04, FromWP napisał:

Można, tylko trzeba trochę wiecej zachodu. https://miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-lub-odinstalować-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/

Activvity Luncher wyłącza pogodę ale do 1 restartu.... potem apka wraca. Jeśli chodzi o okienko na górze gdzie są przyciski typu wifi, dane komórkowe to odnosnik do pogody jest cały czas. Natomiast np apka Dysk jest wyłączona nawet po restarcie. Wygląda  ze mamy wredną apkę pogodową

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, magik80 napisał:

a możesz mi powiedzieć jak to znaleźć ?

Czwarty sposób z poradnika do którego link już ci podałem, czyli komendą adb shell "pm uninstall -k --user 0 com.miui.weather2". Jak poprosisz kolegę @Orjon to może doda to do stworzonego przez niego automatu odinstalowującego niechciane programy.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super - poczekam...  Mam chyba ciekawą i ważną sprawę. Dziś wyłączyłem apkę pogoda i nie resetowałem telefonu. Dodatkowo aktualizowałem msg więc nie wiem co jest powodem ale....miałem od 36 do 40% zużycia baterii przez system android. W tej chwili mam od 25 do 29 %. a było nawet 22%. Faktem jest ze gdy na noc odłączałem net to spadło na 28%. Nie chce mi się wierzyć że ci frajerzy od msg tak nagle usprawnili apkę.  Wygląda wiec ze to pogoda tyle zżerała przez system android baterie

Edytowane przez magik80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak msg to messanger.  Dziś system android pokazuje mi 19%.  xD na 90% obciążała go apka pogody.  a swoją drogą odkryłem piękną aplikację Weather Live. Śliczny widżet. Ma problem z temperaturą ale programiści odpisują ze pracują nad tym. Apka zżera 6% baterii. Wydaje mi się ze trochę dużo bo testowałem ze 20 apek i bywało ze po 2% zjadały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zmienił(a) tytuł na Aplikacja pogody
  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...