Skocz do zawartości

przeniesienie zdjęć z telefonu na kartę pamięci/zdjęcia Google


gosia1207

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po miesiącach udręki z tym cudownym telefonem, w końcu zmieniłam na inny model porządniejszej marki. Problem jaki teraz mam jest taki, że zdjęcia zapisane mam na telefonie, mam też kartę pamęci ale nigdzie nie mam opcji aby przenieść zdjęcia na kartę pamięci, tak samo nie mam opcji do przeniesienia na zdjęcia google czy dysk google. Sciągnęlam ze Sklepu program File to SD card ale też nie mogę tego zrobić. W jaki sposób mogę przeniesc pliki na kartę pamięci lub gdziekolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Telefon podłączasz do komputera kabelkiem USB . Znajdujesz folder ze zdjęciami i  przegrywasz  gdzie chcesz ................

Można to też wykonać poprzez bluetooth , ale będzie trwało  długo w zależności od ilości zdjęć.

Ja nie mogę nic złego powiedzieć o moim telefonie.....jeśli zmienię to tylko na nowszy model :)

pozdrawiam Wojtek

Edytowane przez fancik
tekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie na kartę pamięci będzie problematyczne, w niektórych wersjach Android jest zablokowany zapis na karcie sd.

Ale można to zrobić w inny sposób, polecam poniższe 2 sposoby bez podłączania fizycznego telefonu.

- Przeniesienie danych między 2 telefonami - aplikacją MiDrop

- przeniesienie danych na komputer (o ile powyższe metody kolegów zawiodą) - aplikacja AirDroid zainstalowana na telefonie i na komputerze w przeglądarce internetowej wpisujemy adres IP z portem... I do dzieła.

 

 

Osobiście polecam AirDroid, bo obecne telefony są wykrywane jako urządzenia MTP i Windows bardzo często ma z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, gosia1207 napisał:

dziękuję za odpowiedzi, myślę że wolałabym przesłać te zdjęcia na google zdjęcia, jak to zrobić? 

Musisz włączyć aplikację dokumenty wchodząc w ustawienia, zainstalowane aplikacje, tam znaleźć dokumenty i je włączyć. Potem uruchamiasz zdjęcia googla, najprawdopodobniej aplikacja poprosi o przyznanie dostępu do karty SD i będzie to teraz możliwe. Wskazujesz foldery ze zdjeciami do synchronizacji w zdjeciach googla, konfigurujesz w jaki sposób ma się to synchronizować, przez  WiFi, dane komórkowe i synchronizacja powinna się uruchomić. Ten program File to SD card też po włączeniu tych dokumentów powinien zadziałać.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...