Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum. Na początek kilku słów na usprawiedliwienie, tak wiem, że przewinęło się pewnie kilka podobnych wątków, tak wiem, że odpowiadacie setki razy na te same pytania, ale proszę Was o cierpliwość i zrozumienie :)

1. Nabyłem Xiaomi Redmi Note 4, wersja Global z Gearbestu. Wersja Andka: 7.0 NRD90M, wersja MIUI: MIUI Global 8.5 / Stabilna / 8.5.4.0(NCFMIED).

2. Pewnie ta wersja softu d... nie urywa, ale też nie jest to jakiś chiński syf (chyba). Niemniej pierwsza przeszkoda jaką jest nieobracalna klawiatura w SMS`ach sprawiła, że piszę ten post :) Bo jak rozumiem innego sposobu na to jak zmiana softu nie ma, tak?

3. Aby zabrać się za instalację MIUI/xiaomi.eu muszę odblokować bootloader wg tego poradnika, tak? Innej możliwości (tzn. na zablokowanym bootloaderze) nie ma? Czy ta metoda też jest ok? Generalnie, który sposób jest prostszy, szybszy i "bezpieczniejszy"?

4. Jak już dobrnę do momentu instalacji romu to jaki konkretnie rom wgrać? Chciałbym mega stabilną wersję, nie musi to być najświeższe wydanie, aby bateria dobrze trzymała i reszta śmigała. Polecicie coś wg moich oczekiwań, jakieś linki do pobrania?

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam, początkujący user Siaomi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci dokładnie nie pasuje w tym sofcie?? Klawiaturę zawsze możesz sobie dobrać jaką chcesz przecież. A tego co piszesz wnioskuję że nie masz doświadczenia w romach więc może jednak zostań na globalu? Jak chcesz zmieniać to musisz postępować zgodnie z poradnikiem i wgrać potem eu.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...