Jump to content

Trzaski w głośnikach MiBox 4K Mdz-16-ab


Cripex
 Share

Recommended Posts

Witajcie

Dotarł do mnie w piątek MiBox Mdz-16-ab.

MiBox działa płynnie i ogólnie jestem z niego zadowolony, ale mam kilka pytań i problemów. Mam nadzieję, że chociaż wy mi pomożecie skoro nikt nie jest w stanie ;-)

1. Zauważyłem podczas oglądania filmów pewien problem. Występują u mnie losowe trzaski w głośnikach. Takie jakby wyładowania elektryczne raz na jakiś czas. Najgorsze, że występują w losowych momentach i nie mogę wychwycić co za to odpowiada.

Może wy mi podpowiecie? ;-)

Używam wbudowanego w MiBox wyjścia mini jack 3,5mm, który wpięty jest bezpośrednio do wzmacniacza Denon PMA-232 po RCA. Następnie sygnał nadawany jest na 2 kolumny JAMO 150W.

Na innych źródłach tego problemu nie odnotowałem.

2. Czy istnieje jakiś sposób wgrania na MiBox'a aplikacji HBO GO, która nadawałaby obraz w normalnej jakości oraz była możliwa do sterowania pilotem?

3. Czy istnieją jakieś custom rom'y pod w/w sprzęt? Wprowadzają coś interesującego?

Edited by Cripex
Link to comment
Share on other sites

Czesc takze mam takie objawy przy ogladaniu netflix lub hbo go, wyjscie audio mini jack do kina domowego, losowy trzask cos jak przepiecie, poprawialem kable i nic. Zdarza sie 2 razy przy ogladaniu filmu, nieraz ogladam 2-3 dni i nie ma takich objawow. Takze ciekawi mnie to zjawisko i przyczyna, jakies rozwiaznie koledzy?

Wysłane z mojego MI PAD przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Cytat

zesc takze mam takie objawy przy ogladaniu netflix lub hbo go, wyjscie audio mini jack do kina domowego, losowy trzask cos jak przepiecie, poprawialem kable i nic. Zdarza sie 2 razy przy ogladaniu filmu, nieraz ogladam 2-3 dni i nie ma takich objawow. Takze ciekawi mnie to zjawisko i przyczyna, jakies rozwiaznie koledzy?Mam koncepcję żeby podłączyć MiBoxa przez filtr zakłóceń skoków napięć z sieci. Może to kwestia lichego dławienia.

Edited by Cripex
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...