technik

Zakup xiaomi a gwarancje dystrybutorzy serwis itd itp

Recommended Posts

Witam, po niedzieli kupuje mi mix 2 i troche widze jest metlik... Sferis nie jest dystrybutorem jakies problemy moga byc, ibuygou tez jakis watek sie przewija ze sklep juz podchodzi nie tak do kontaktu z klientem i moge sobie za przesylka poczekac nawet miesiac... Euro i mediaexpert cena najwyzsza ale telefon od reki...

Zalezy mi na czasie i miuipolska, jak to wyglada z polskich sklepow z softem i gwarancjami.

Sferis ma własnego dystrybutora, bodajże z Czech ściągają, tak samo Mall.. W każdym z polskich większych sklepów będziesz mieć raczej podobne problemy z gwarancją... Każdy sklep będzie tak podchodzić, aby wyjść na tym na +... Sferis ostatnio sobie grabi, więc tam bym nie zamawiał, albo proline, albo x-kom, tych 2 sklepów jestem pewny.

Jesteś pewny gwarancji w proline? Bo jednak ceny na proline a x-kom są nieporównywalne i czymś muszą być podyktowane?

Mam problem z moim Redmi 3s Pro kupionym na allegro i co miesiąc pada wyświetlacz, naprawa trwa średnio drugi miesiąc i tak w koło, teraz wyświetlacz miejscami nie reaguje na dotyk i znów trzeba go odesłać, nie wiem czemu ale nie chcą wymienić telefonu na nowy. Nie chcę w przyszłości takich problemów.

A ty jestes pewny gwarancji gdziekolwiek ? Polskie serwisy typu regenersis ccs czy jak mu tam panie dej pan spokoj :P mnie raz wrocil telfon po wyumianie ekranu to wogole nie dzialal :D takie pewne sa te gwarancje :D

jak kupiles od jakiejs firmy to reklamuj z tutulu rekojmi wlasciwie mogles tak od razu przy powiedzmy drugim przypadku i teraz jakbys reklamowal to juz bys zadal wymiany na nowy egzeplarz i musialoby przejsc :P 

25 minut temu, technik napisał:

A jak wyglada kwestia instalacji miuipolska zakupionego w mediaexpert albo eurortvagd?

Nijak. ABC akceptuje xiaomi.eu, a w razie cos zawsze można wrócić na globala...

@travel Takie są niestety przepisy w Polsce... Do 3 napraw, a potem sprzedawca/producent musi zaproponować nowy sprzęt. Proline posiada sprzęt od CKMediator, stąd niższa cena.

Jesteś pewny gwarancji w proline? Bo jednak ceny na proline a x-kom są nieporównywalne i czymś muszą być podyktowane?
Mam problem z moim Redmi 3s Pro kupionym na allegro i co miesiąc pada wyświetlacz, naprawa trwa średnio drugi miesiąc i tak w koło, teraz wyświetlacz miejscami nie reaguje na dotyk i znów trzeba go odesłać, nie wiem czemu ale nie chcą wymienić telefonu na nowy. Nie chcę w przyszłości takich problemów.
Heh serio? Widać montują zamienniki po prostu. U mnie w IBG gwarancji wciąż mamy oryginały do tego modelu więc telefon jeśli już to bywa raz.

Wysłane z MI 6

hello
przekopawszy sie przez ogram postów na rożnych forach, zastanawiam się na opcją zakupu Mi MIX 2 w IT4GEEKS.Polska . raty na allegro zero%......
Jak dobrze wyczytałem to są to telefony na rynek Polski.  Nie kuma tych gwarancji i edycji. mimo lektury .. czy to dobra opcja??

Produkt: Xiaomi Mi MIX 2 [ SD835/6GB RAM/64GB ROM ]

Rynek: Global/EU

Certyfikat: CE

Kolor: Black

• Stan: Nowy
  • Miejsce przechowywania: Magazyn Action S. A. w Polsce
  • Miejsce wysyłki: Polska
  • Rodzaj opakowania: Zafoliowany fabrycznie
  • Czas wysyłki: Od 24h do 48h
Edited by gregorekm

2 godziny temu, gregorekm napisał:

Jak dobrze wyczytałem to są to telefony.

No raczej. O resztę czyli gwarancję itd. pytaj sprzedawcę. Z opisu wynika że to wersje global na rynek eu czyli odpowiednie.

• Like 1