Skocz do zawartości

Zakup xiaomi a gwarancje dystrybutorzy serwis itd itp


technik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po niedzieli kupuje mi mix 2 i troche widze jest metlik... Sferis nie jest dystrybutorem jakies problemy moga byc, ibuygou tez jakis watek sie przewija ze sklep juz podchodzi nie tak do kontaktu z klientem i moge sobie za przesylka poczekac nawet miesiac... Euro i mediaexpert cena najwyzsza ale telefon od reki...

Zalezy mi na czasie i miuipolska, jak to wyglada z polskich sklepow z softem i gwarancjami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sferis ma własnego dystrybutora, bodajże z Czech ściągają, tak samo Mall.. W każdym z polskich większych sklepów będziesz mieć raczej podobne problemy z gwarancją... Każdy sklep będzie tak podchodzić, aby wyjść na tym na +... Sferis ostatnio sobie grabi, więc tam bym nie zamawiał, albo proline, albo x-kom, tych 2 sklepów jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny gwarancji w proline? Bo jednak ceny na proline a x-kom są nieporównywalne i czymś muszą być podyktowane?

Mam problem z moim Redmi 3s Pro kupionym na allegro i co miesiąc pada wyświetlacz, naprawa trwa średnio drugi miesiąc i tak w koło, teraz wyświetlacz miejscami nie reaguje na dotyk i znów trzeba go odesłać, nie wiem czemu ale nie chcą wymienić telefonu na nowy. Nie chcę w przyszłości takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jestes pewny gwarancji gdziekolwiek ? Polskie serwisy typu regenersis ccs czy jak mu tam panie dej pan spokoj :P mnie raz wrocil telfon po wyumianie ekranu to wogole nie dzialal :D takie pewne sa te gwarancje :D

jak kupiles od jakiejs firmy to reklamuj z tutulu rekojmi wlasciwie mogles tak od razu przy powiedzmy drugim przypadku i teraz jakbys reklamowal to juz bys zadal wymiany na nowy egzeplarz i musialoby przejsc :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, technik napisał:

A jak wyglada kwestia instalacji miuipolska zakupionego w mediaexpert albo eurortvagd?

Nijak. ABC akceptuje xiaomi.eu, a w razie cos zawsze można wrócić na globala...

@travel Takie są niestety przepisy w Polsce... Do 3 napraw, a potem sprzedawca/producent musi zaproponować nowy sprzęt. Proline posiada sprzęt od CKMediator, stąd niższa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny gwarancji w proline? Bo jednak ceny na proline a x-kom są nieporównywalne i czymś muszą być podyktowane?
Mam problem z moim Redmi 3s Pro kupionym na allegro i co miesiąc pada wyświetlacz, naprawa trwa średnio drugi miesiąc i tak w koło, teraz wyświetlacz miejscami nie reaguje na dotyk i znów trzeba go odesłać, nie wiem czemu ale nie chcą wymienić telefonu na nowy. Nie chcę w przyszłości takich problemów.
Heh serio? Widać montują zamienniki po prostu. U mnie w IBG gwarancji wciąż mamy oryginały do tego modelu więc telefon jeśli już to bywa raz.

Wysłane z MI 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello
przekopawszy sie przez ogram postów na rożnych forach, zastanawiam się na opcją zakupu Mi MIX 2 w IT4GEEKS.Polska . raty na allegro zero%......
Jak dobrze wyczytałem to są to telefony na rynek Polski.  Nie kuma tych gwarancji i edycji. mimo lektury .. czy to dobra opcja??

Produkt: Xiaomi Mi MIX 2 [ SD835/6GB RAM/64GB ROM ]

Rynek: Global/EU

Certyfikat: CE

Kolor: Black

  • Stan: Nowy
  • Miejsce przechowywania: Magazyn Action S. A. w Polsce
  • Miejsce wysyłki: Polska
  • Rodzaj opakowania: Zafoliowany fabrycznie
  • Czas wysyłki: Od 24h do 48h
Edytowane przez gregorekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...