ambro

Brak podzielonego ekranu

Recommended Posts

Witam, zaktualizowałem ostatnio telefon do wersji 9, ale brak w niej opcji podzielonego ekranu. Włączyłem opcje programistyczne ale nie pojawiła się tam możliwość włączenia tej funkcji. Da się jakoś ja włączyć? 

Z góry dziękuję za pomoc.

Screenshot_2018-02-10-23-41-39-296_com.android.settings.png

Nie da się. Jest to funkcja nowszego androida, a RN3 dostał tylko wyższą wersję MIUI. Jedyną opcją jest raczej instalacja custom romu z androidem 8, ja się właśnie do takiej akcji przymierzam.

Wrzucaj custom roma ;) bateria chodzi znacznie lepiej niż na miui8. Ale jak wiadomo pod względem miui7 każda wersja MIUI 8, 9 jak i custom romy wychodzą cienko.

[mention=45715]ambro[/mention] jeśli posiadasz czytnik odcisków palca FPC, to zapoznaj się z tym ROMem

https://miuipolska.pl/forum/topic/28188-70portmiui·pro-miui·am-xiaomi·eu-miui-9-by-turkdevs-fpc/

Tutaj masz ROM do pobrania: 

A tutaj modyfikacja na powiadomienia z Globala które są na androidzie 7.0+:

8c7babeaf207222fe037e71fdfc5f690.jpg3abfe74068ddc8d29229d94c1a51cdf5.jpg0ed305b97d6289238d388a05a49d76cc.jpg45d5f4b814b9f33c8f8a31dc1e97483a.jpg

Czemu chcesz wgrywać zcx? Jest przecież redwolf...

Jadę na porcie xiaomi eu 8.1.25 już miesiąc i jest wszystko ok. W wątku się dowiesz co działa a co nie.

Wejdź w dział Romy i modyfikacje, masz tam wszystko co potrzebujesz.

Czasem się zastanawiam po cholerę to tu wrzucam jak chyba tylko dla siebie, bo nikomu się nie chce nawet tam zajrzeć....

· Nadano z Tapatalk 7

9 godzin temu, Daviteusz napisał:

Czemu chcesz wgrywać zcx? Jest przecież redwolf...

Jadę na porcie xiaomi eu 8.1.25 już miesiąc i jest wszystko ok. W wątku się dowiesz co działa a co nie.

Wejdź w dział Romy i modyfikacje, masz tam wszystko co potrzebujesz.

Czasem się zastanawiam po cholerę to tu wrzucam jak chyba tylko dla siebie, bo nikomu się nie chce nawet tam zajrzeć....

· Nadano z Tapatalk 7

Pytam się bo mam miui polska i TWRP z tamtego linka mam aktualnie wgranego (3-2-1-0) i czy będzie na tym czy zmieniać mam?