Skocz do zawartości

Początkujący prosze o poradę.


xnd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , serdecznie zakupiłem ten telefon i przyznam że jest on dość ciekawy, chciałem zapytać :

Do czego jest to konto Xiaomi ?

Jak mogę przenieść programy z mojego strego telefonu na redmi 4A ? (chodzi mi o automapę którą mam z licencja i aktualizacja na karcie sd)

Jeszcze jedno w andku 4.4.4 Kitkat był po prostu pulpit z którego się wchodziło do wszystkich programów , (a pulpit był tylko do skrótów), czy można w tym androidzie też tak zrobić (bo obecnie wszytko jest w folderach)?

Oczywiście jeśli to niewłaściwy dział proszę o wskazanie poprawnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Witam , serdecznie zakupiłem ten telefon i przyznam że jest on dość ciekawy, chciałem zapytać :
Do czego jest to konto Xiaomi ?
Jak mogę przenieść programy z mojego strego telefonu na redmi 4A ? (chodzi mi o automapę którą mam z licencja i aktualizacja na karcie sd)
Jeszcze jedno w andku 4.4.4 Kitkat był po prostu pulpit z którego się wchodziło do wszystkich programów , (a pulpit był tylko do skrótów), czy można w tym androidzie też tak zrobić (bo obecnie wszytko jest w folderach)?
Oczywiście jeśli to niewłaściwy dział proszę o wskazanie poprawnego


-Konto Xiaomi jest potrzebne do podstawowych funkcji systemu, typu chmura, aktualizacje systemu.
-Jeśli AutoMapa jest pobrana przez Google Play, to licencja tak samo będzie przypisana do tego konta. Więc wystarczy tylko pobrać z Google Play i aktualizacje.
-Można zrobić, wystarczy pobrać inny launcher. Z całym sercem mogę polecić Lawnchair z Google Play.


Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...