Skocz do zawartości

mi4, warty kupna ?


kkolodziej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam nowego telefonu, od dawna na wszystkich swoich smartfonach z androidem mialem MIUI, polubiłem to do tego stopnia, ze chyba sobie zamówie mi4. 

Przestały mnie bawic modyfikacje, zmiany kernela, podkrecanie procesora i cala reszta, chce miec telefon szybki i stabilny w ktorym raz na jakis czas bede robil aktualizacje nie muszac sprawdzać listy bugów. Dlatego zastanawiam sie nad mi4 i iphonem 5s, cena nie gra roli, chce po prostu konkretny telefonik. 

Z tego co widzialem na stronie xiaomi, czwórka na prawdę ma klase, ale wiadomo, ze producent zawsze cos przekoloryzuje. 

Stad prosba do osob ktore maja mi4 albo mi3, zeby mi powiedzieli czy gra jest warta świeczki, czy to tylko reklama, czy na prawde dobrze wykonany smartfon z najwyzszej półki. Iphone`a mialem  w ręce i daje rade, swietna jakos i szybkosc dzialania, dlatego wybor jest tak trudny. 

Czekam na jakies rady.

Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znudziła Ci się zabawa telefonem, chcesz mieć pewny stabilny system, i zamierzasz z niego tylko dzwonić, smsować, słuchać muzyki i cyknac czasem fotke - to weź 5s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich uzytkownikow forum,

 

chcialbym sie podpiac pod temat i zapytac czy warto teraz dolozyc +/- 150 $ do mi3 i wziasc mi4 czy mi3 w zupelnosci mi wystarczy ?

 

telefon nie do grania tylko do normalnego uzytkowania ( smsowanie, dzwonienie - srednia ilosc dziennie, Internet, korzystanie z GPS`A ) 

 

 

dzieki z gory za podpowiedz, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy ze interesuje mnie juz cos lepszego

bo ten moj s+ nadaje sie do wbijania gwozdzi

 

mysle wlasnie nad mi3 badz mi4 ale nie wiem czy warto doplacac bo cena poki co zamiast spadac ( cena mi4 ) ciagle rosnie. mysle ze jakby tak np do miesiaca spadla na ok 350 $ to bym poczekal ale jesli nie to chyba wybiore mi3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie poczekasz.

Ja mam na mi3 24Mbit/sek w pracy, bo w domu tak dobrze nie jest ale w domu mam Wi-Fi 45Mega. Internetu z telefonu używam głównie w pracy i śmiga świetnie. W sumie to chyba jest max co można wyciągnąć na h+.

Mi4 Fajny, pewnie ale nie na tyle fajny żeby na niego czekać miesiąc czy dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.spemall.com/XIAOMI-Mi4-Smartphone-4G-Qualcomm-Snapdragon-801-5-5Inch-2560x1440-pixels-FHD-2K-Quad-HD-Screen-16-MEGAPIXEL-SONY-Rear-Camera-Bluetooth-GPS-WIFI-3GB-RAM_g.html

 

Panowie, sklep pewny ? mozna smiało zamawiac ? wole sie upewnic i poznac Wasze zdanie 

 

( tak wiem wiem, jest juz taki temat )

 

jakby nie patrzec 

 

http://www.ibuygou.com/catalog/xiaomi-mi4___mi_band-417-473.html

 

to jest prawie 50 $ mniej za wersje 16 GB, az takie duze roznice moga byc w poszczegolnych sklepach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tematów założonych przez ludzi którzy chcieli zaoszczędzić a potem płacz, że nieoryginał, próby zwrotu pieniędzy... stwierdzam że szkoda nerwów i czasu żeby ta stówke zaoszczędzić, a potem stracić całość i zostać jeszcze bez niczego. Lepiej pewne i sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...