Jump to content

Bluetooth - problem z parowaniem.

Recommended Posts

Cześć, 

Jestem świeżym użytkownikiem Redmi Note 4 (4/64, Android 7 NRD90M, MIUI Global 9.2 (Stabilny, 9.2.2.0 NCFMIEK).
nie mogę sparować mojego Redmi Note 4 z bluetoothem w samochodzie (Renault Laguna III).
Mój poprzedni telefon (Redmi Note 2) oraz Nexus 5X parują się bez najmniejszego problemu.

Objawy są następujące:
w menu samochodzu wybieram dodanie telefonu przez Bluetooth. Telefon wykrywa urządzenie (My_radiostat).
Otwiera się na chwilkę okieno do wpisania kodu (kod jest widoczny na wyświetlaczu w samochodzie) i od razu się zamyka - nie zdążam nawet nic wpisać.
Na wyświetlaczu w samochodzie pojawia się komunikat o nieudanej próbie parowania. Próbowałem kilka razy - to samo. Czasami nawet nie otwiera się okienko do wpisania kodu - od razu wywala błąd.

Próbowałem - resetu telefonu, reset ustawień sieciowych, wyłączanie/włączanie bt itd.

Co ciekawe - mogę połączyć telefon jako urządzenie audio ale wtedy nie mogę nawiązywać / odbierać połączeń a odtwarzanie muzyki zatrzymuje się po każdej piosence ;-/

Czy ktoś z was miał podobny problem ? Da się to jakoś rozwiązać ? Znalazłem podobny wątek na tym forum ale bez odpowiedzi.

Pozdrawiam

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...