Skocz do zawartości

Aplikacja do mi band z mikrowibracjami jako alarm - jaka


hards

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakich aplikacji używacie do mi banda? Bo szczerze mówiąc jestem zirytowany.

- Mi FIT jest uboga i ma słabe wykresy pulsu + nie ma mikrowibracji dla budzika/alarmu [definiowalnych, że np. wibruje: lekko lekko i coraz mocniej ]

- Notify jest nieczytelne i brzydkie

- Mi band master wydawałoby się perfekcykne, ale nie ma wspomnianych przeze mnie definiowalnego sposobu wibrowania opaski. 

- Mi band tools: po 1. jest jakiś problem z monitorowaniem pulsu podczas snu, mimo że to włączyłem. Soft dodatkowo jest ubogi w funkcje i ma brzydkie wykresy, dodatkowo musi działać z mi fit a mi fit zjada mi przy tym dużo prądu ;/

 

Ma ktoś jakiś pomysł? Może chociaż na to, żeby mi ft nie zjadał tyle baterii? to zostałbym przy tym mi tools.

I jeszcze jedno, czy ma ktoś pomysł ma PL literki w powiadomieniach SMS + treść? lub chociaż na to żeby zamiast Ą wyswietlało A? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam notify i przy zmianie tla na czarne wyglad interfejsu jak dla mnie jest ok .    Mam mi fit i notify zainstalowane i bateria trzyma mi bardzo dobrze. po 13 dniach 49% zostalo. 

CO do powiadomien sms sa w miare ok z tym ze jak jest dluzszy sms to dzieli wiadomosc tylko na 2 powiadomienia, zeby odczytac caly tekst to trzeba dodatkowo przyciskac przycisk funkcji ,ale i tak czesto tekst wyswietlany w nieodpowiedniej kolejnosci ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...