Skocz do zawartości

Bateria - Ile wam wytrzymuje ?


kaloks

Rekomendowane odpowiedzi

Ile wam wytrzymuje bateria w RR 1S ?

Porobilem troche testow i wyniki nie są tragiczne, ale raz padła po 1 dniu.

Włączenie 2 kart sim i synchronizacja danych ( aero2 ) strasznie wpiernicza baterię.

Przygladalem sie kiedys wykresowi i mam wrazenie ze jest jakis bug w sofcie - % szybko spadały po restarcie sie znormalizowało.

Soft 24 MiuiPolska

 

1. Używany troche :

 

lk6vh8h4hg288lp6g.jpg

 

 

2. Oszczędzanie telefonu - 1 karta sim ( 4-5 kresek zasieg ) wyslanie kilku sms i odebranie około 40 ) - nie miałem cierpliwości sprawdzać dalej ale teoretycznie 9 dni było możliwe... ;>

 

zf1l5hjurrk3rdl6g.jpg

 

3.  Kontynuacja poprzedniego pomiaru - niestety niesprawzona do końca. Prawie pionowy spadek w dół to 2 karta z aero i synch danych.

 

npm4dhndzbwzl696g.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie zauważyłem strasznie dziwne zachowanie jeśli chodzi o baterie, po aktualizacji softu telefon trzyma 3 dni, jak wykończe baterie i muszę załadować na nowo to wytrzymuje już tylko dzień, i za każdym cyklem to samo, po kolejnej aktualizacji sytuacja się powtarza. Robiłem to już parę razy i zawsze to samo... dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Nie wiem jak to robicie, że bateria potrafi wytrzymać ponad dobę.

Po 12 godzinach od odłączenia od ładowarki pozostało mi jedynie 20% naładowania.

Albo ja trafiłem na jakiś bubel albo taki urok tego telefonu. Mam 2 karty sim, obydwa numery używam. Użycie obecnie jest znikome z powodu urlopu. Raptem kilka esów dziś wysłanych i kilkanaście minut rozmowy. Przeraża mnie łakomstwo mojego Redmi 1S   :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odłączam o 7 rano i teraz mam 55% dwie karty kilka telefonów odbieranie od klientów kilka naście wiadomości transmisja danych cały czas włączona i ponad godzina endomondo z muzyką w tym samym czasie. soft 36 plus WSM tools wraz z intelli3g modem kilka podstawowych tweaków z forum i telefon już sprawia samą radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Nie wiem jak to robicie, że bateria potrafi wytrzymać ponad dobę.

Po 12 godzinach od odłączenia od ładowarki pozostało mi jedynie 20% naładowania.

Albo ja trafiłem na jakiś bubel albo taki urok tego telefonu. Mam 2 karty sim, obydwa numery używam. Użycie obecnie jest znikome z powodu urlopu. Raptem kilka esów dziś wysłanych i kilkanaście minut rozmowy. Przeraża mnie łakomstwo mojego Redmi 1S   :shock:

 

O masakra... Jakiego romu używasz? Ja mam u siebie 2 dni 8 godzin i jeszcze 40% baterii, w tym 2,5h rozmów, 2h ekran włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masakra... Jakiego romu używasz? Ja mam u siebie 2 dni 8 godzin i jeszcze 40% baterii, w tym 2,5h rozmów, 2h ekran włączony.

Soft mam ostatni wypust czyli 36. Robiłem wcześniej jakieś eksperymenty ale w końcu wróciłem na standard. Wcześniej naturalnie full wipe zafundowałem. 

Od początku jakiś dziwny się wydawał, mocno czasami się grzeje, a bateria to padaka według mnie. Fon naprawdę bardzo mi pasuje ale staje się bezużyteczny w takim przypadku. 

Na ilu kartach sim jedziesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft mam ostatni wypust czyli 36. Robiłem wcześniej jakieś eksperymenty ale w końcu wróciłem na standard. Wcześniej naturalnie full wipe zafundowałem. 

Od początku jakiś dziwny się wydawał, mocno czasami się grzeje, a bateria to padaka według mnie. Fon naprawdę bardzo mi pasuje ale staje się bezużyteczny w takim przypadku. 

Na ilu kartach sim jedziesz? 

 

Tak, używam 2 kart sim i mam wersję 36. Mam jasność ustawioną na 40% z automatycznym rozjaśnianiem, włączoną synchronizację, gps, wibracje, czyszczenie pamięci po 5 minutach, profil zasilania normalny.

 

Wyłączone mam wibracje przy dotknięciu, dźwięk przy dotknięciu i w aplikacjach staram się wyłączać powiadomienia bo one zżerają dużo baterii. Ponadto mam wyłączone 3g, włączam kiedy chcę użyć internetu.

 

Mam nadzieje, że Ci pomoże, bo szok po prostu, że tyle Ci zżera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snas, miałem to samo na 35.

Jeszcze raz pełen wipe z apkami i ustawieniami (bez internal) i postaw od nowa 36. Mnie pomogło.

Przy dobrym zasięgu 2-4% przez nockę (6-8h) tylko na 2gx2sim i włączonym DND.

 

Przy gorszym zasiegu leci po jakieś 1-2%/h i 2x sim (2g i 3g).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snas, miałem to samo na 35.

Jeszcze raz pełen wipe z apkami i ustawieniami (bez internal) i postaw od nowa 36. Mnie pomogło.

Przy dobrym zasięgu 2-4% przez nockę (6-8h) tylko na 2gx2sim i włączonym DND.

 

Przy gorszym zasiegu leci po jakieś 1-2%/h i 2x sim (2g i 3g).

 

 

Ogólnie też bym polecał zrobić full wipe i od nowa system cały postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snas, miałem to samo na 35.

Jeszcze raz pełen wipe z apkami i ustawieniami (bez internal) i postaw od nowa 36. Mnie pomogło.

Przy dobrym zasięgu 2-4% przez nockę (6-8h) tylko na 2gx2sim i włączonym DND.

 

Przy gorszym zasiegu leci po jakieś 1-2%/h i 2x sim (2g i 3g).

 

Tak jutro zrobię. Dam znać jakie efekty to przyniosło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba i ja zrobie full wipe i od nowa wszystko postawie, bateria znika w oczach. ponad 24h to mi wytrzymywal z jedna karta. 3g non stop, w aucie czasem chwile BT, wkurza ze czesto samo wifi sie zalacza. Samo wipe bez apek z przywracaniem z kopii nie pomoglo. Przy tym samym uzytkowaniu mi2s wytrzymywal mi spokojnie 1.5 dnia..

Tap tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...