Skocz do zawartości

Rozmazane zdjęcia


gladky

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

Czy ktoś z Was zetknął się z problemem rozmazanych zdjęć na A1? Zdjęcia były takie przed i po aktualizacji do Oreo, korzystam ze stockowej apki. 

Dodam, że mam dwa takie telefony i oba robią rozmazane zdjęcia? Czy da się to jakoś poprawić?

 

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdjęcia w dobrym oświetleniu są ok. Do słabego oświetlenia tylko GCam z hdr+. Na xda jest aplikacja, która wprowadza wymagane ustawienia i instaluje owy aparat na telefonie. Nie wgrywa roota, nie odblokowuje bootloadera, nie przeszkadza w aktualizacjach telefonu. Jedyne co po aktualizacji trzeba zrobić to wgrać aparat na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia w dobrym oświetleniu są ok. Do słabego oświetlenia tylko GCam z hdr+. Na xda jest aplikacja, która wprowadza wymagane ustawienia i instaluje owy aparat na telefonie. Nie wgrywa roota, nie odblokowuje bootloadera, nie przeszkadza w aktualizacjach telefonu. Jedyne co po aktualizacji trzeba zrobić to wgrać aparat na nowo.
Kolego mógłbyś podać linka do tej aplikacji?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://forum.xda-developers.com/mi-a1/how-to/tool-google-camera-root-magisk-enable-t3747585

Aplikacja instaluje od razu nową aplikację aparatu. Po licznych testach stwierdzam, że owa aplikacja jest idealna do selfie. Do zdjęć tylnym aparatem używam GCam5.1.018-Arnova8G2-V1.2. Ogólnie wersji aparatu jest mnóstwo. Ja korzystam z tej z powyższego linku i tego gcam. 

Podsumowując mam 3 aplikacje do aparatu. No ale albo 2-3 tyś z super aparatem out of box albo telefon za 800zł i kombinowanie aby uzyskać super aparat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki koledze lukikow w niecałe 10 min osoba zielona(czyli ja) może zainstalować "nowy aparat". Z tego co zauważyłem jest stabilizacja obrazu podczas nagrywania, więc to spory + jak dla mnie. Nie instalowałem jeszcze "GCam5.1.018-Arnova8G2-V1.2" , bo szczerze nie wiem skąd. Jedyne co mnie drażni to to, że w menu mam teraz dwa skróty do aparatu i nie wiem jak wyłączyć ten standardowy całkowcie. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić to proszę dać znać;) Raz jeszcze dziękuję koledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny. 

Up. Na sterownikach 1.4.3 próbując włączyć "zwolnione tempo"  wyrzuca aparat z komunikatem "aplikacja aparat przestała działać". Wczoraj przywrocilem ustawienia fabryczne telefonu i instalowalem nowy aparat na tych samych sterownikach, ale nadal to samo. Czy ktoś probowal na sterownikach 1.3 czu to dziala poprawnie? Rozumiem, ze to jest slow motion?

Edytowane przez tombrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...