Skocz do zawartości

Powerbank Mi 20000 2C - Problem zaraz po zakupie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż kupiłem powerbanka z tytułu tematu, nowy (Gearbest) przyszedł dzisiaj, wypakowuje, odpalam no ma 2 diody, ok zobacze czy ładuje, podłączam do ładowania, a ten ładuje 2-5s i rozłącza. Myśle rozładowany czy co, ale ładować go też się nie da, bo ładuje go analogicznie tak samo jak bym chciał nim coś innego naładować czyli 2-5s i koniec palą się wszystkie lampki. Znalazłem filmik który pokazuje taką samą dolegliwość tyle, że na poprzednim modelu.
Wie ktoś może co się z nim dzieje albo co Ja robię nie tak?? Mam 1 Generacje 10000 i chodzi jak trzeba.
 

https://www.youtube.com/watch?v=iWaTEkasarY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon to Mi6 ;) więc używam kabla Typu-C od XIaomi, tak samo do Xperii używam oryginalnego kabla XIaomi Micro USB (nie ważne czym i jak) - każde urządzenie jakie podłącze zachowuje się tak samo, 2-5sec ladowania i tyle. Po to dałem filmik by pokazać :) - nie zależnie czy próbuje podłączyć telefon/mi banda 2 (można przecież 2x kliknąc by był inny prąd i będzie ładowało) zawsze jest tak samo. On nie działa wgl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podłączałem 3 różne telefony, e fajke i nawet drugiego powerbanka by się ładował... to samo... nie jestem debilem :)

 

Dodam jako ciekawostkę po zostawieniu go na parę godzin na kaloryferze powerbank potrafi ładować przez 10-15 minut każde z wymienionych wyżej urządzeń, ale samego PowerBanka nie idzie naładować - wszystkie diody się świecą. Po to dałem link do filmika by każdy widział ocb.

Edytowane przez miNoxPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...