Skocz do zawartości

Xiaomi Mi5X czy Elephone S8?


daan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem w posiadaniu dwóch telefonów, mi5x i elephone s8. Od dłuższego czasu męczy mnie dylemat który telefon sobie zostawić, a który próbować sprzedać.

Co mnie przekonuje do Elephone: rozdzielczość 1440 x 2560, bateria 4k mAh, wyświetlacz (gorilla glass) IPS, wygląd, bo wygląda jak PRAWIE bezramkowiec i rozdzielczość zdjęć (5616 x 3744) ale na zdjęciach i aparatach to bardzo mało się znam. Ale nie podoba mi się to, że kamera na dole (wiadomo jeśli chce się mieć "bezramkowca" no ale...), brak diody powiadomień, długi focus aparatu i trzeba poczekać trochę zanim zrobi zdjęcie.

mi5x: procesor (snapdragon), dioda powiadomień, lepiej leży w dłoni, szybkość robienia zdjęć, MIUI.

Na przykład jak oglądam filmiki w full hd na elephone to faktycznie widzę tę jakość i aż fajnie się ogląda. No i xiaomi chyba szybciej sprzedam niż elephone.

Który byście wzięli? Dzięki z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, daan napisał:

Dzięki za odpowiedź. A skąd takie informacje?

Bo w tamtym roku handlowalem Elephone Ulefone itd wiec mam pojecie o ich duzej awaryjnosci. Najwieksza jaka widzialem mial Elephone P6000 i P8000...50% ich padalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, IT4Geeks.Polska napisał:

Bo w tamtym roku handlowalem Elephone Ulefone itd wiec mam pojecie o ich duzej awaryjnosci. Najwieksza jaka widzialem mial Elephone P6000 i P8000...50% ich padalo

dzięki, to w sumie zadecydowało co wybiorę a co sprzedam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...