Skocz do zawartości

Mi note 2 Miui 9


cedryk123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć .

 Wie ktoś coś na temat aktualizacji Mi Note 2 do miui 9 ? Posiadam telefon od 2 miesięcy i nadal stoi na wersji 8.5.5.0 oraz na Androidzie 6.01 . Wcześniej miałem Redmi Note 3 Pro na snapie i aktualizacje były na bieżąco , a tu od 2 miesięcy kompletnie nic . 

Screenshot_2018-02-04-17-16-54-437_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś note 3 Pro i piszesz na bieżąco czyli pewnie miałeś wersję dev Global lub xiaomi.eu i nie wiesz że teraz masz na Note 2...Global Stable?

Zacznij od lektury miuipolska.pl lub forum i przejdź na ww. romy to będziesz miał co chcesz.

Wysłane z MI 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na redmi note 3 pro znajomego pojawiło się Miui 9.

Ja zaktualizowałem mojego note2 do miui9 golobal dev. Cotygodniowe aktualizacje, wszystko działa stabilnie mimo, że dev. Bateria lepiej trzyma. Redmi jest lepiej wspierany? :P

Edytowane przez MST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wyszła, u mnie jeszcze nie ma ale en.miui.com pisze, że jest :)

Ale widzę, że to global stable beta i release będzie tylko do wybranych użytkowników. Pewnie jak nikt nie zgłosi problemów to pojawi się w weekend, a jak nie to dopiero w marcu bo wolne mają 2 tygodnie majfrendy :)

Edytowane przez mrok31337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszła aktualizacja do Miui 9.3a7fc9d1f0b0ec1c52fef43a7b9ba256.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Właśnie dostałem powiadomienie o identycznej aktualizacji ale jeszcze jej nie zainstalowałem. Zauważyłeś jakieś bugi albo błędy?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MST napisał:

Ciekawe ile to się różni od beta bo numeracja inna?

No i tutaj nadal nie ma stable 9 http://en.miui.com/download-316.html

Bo to jest Beta Stable - dostarczona do losowych użytkowników - taka informacja jest na forum MIUI.

Będzie link do .zipa jak będzie Official... ale to pewnie pod koniec lutego, bo teraz będą mieli "bibkę noworoczną" i jakies 2 tygodnie przerwy w aktualizacji.

Może ktoś podać tego .zipa (siedzi w katalogu download_rom) na jakiegoś dropboxa, czy innego Google driva? Będę bardzo wdzięczny (nie chce mi się wracać z Global Dev do Stable)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie w stable taką opcję w ustawieniach na samym dole "Opinia"? Można tam zgłaszać błędy i sugestie.

Ja tam zgłosiłem np jako błąd, że sensor nie działa na zgaszonym ekranie. Czy sugestię o braku Miui Experiments. Może jak więcej osób zacznie się upominać o to co powinno działać, a przecież nie działa prawidłowo...

PS.

Czwartkowa tygodniowa Beta się opóźnia ;P

Edytowane przez MST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś pomysł aby przyciski stop, pauza, play z aplikacji odtwarzających dźwięk były widoczne pasku powiadomień używając czarnego motywu? Sprawdzałem kilka motywów z czarnym tłem i na każdym to samo. 878fb3728d6b80ca7b28ee61f28c2977.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid patrząc na te wpisy, z nudów i braku lepszych zajęć, czepianie się byle czego po kolei i doszukiwanie się wszędzie sztucznych problemów.

@MST zawal bugtrack pseudo błędami, które i tak znikną wśród reszty, a gdy faktycznie pojawi się coś co będzie wymagało naprawy, podzieli los innych zgłoszeń... Nie wiem po co ten "ps", wystarczyło chwilę poszukać - nic się nie opóźnia, aktualizacji nie będzie, w chinach święto. Polecam długi spacer.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wybacz, ale kupując telefon  z serii Mi spodziewałem się czegoś dopracowanego. Odcisk palca działa tak na 88% trafień - w redmi note 3 działa praktycznie 100% i jest active. A tak dostajemy jakąś namiastkę skanera odcisków, w dodatku nieaktywną. W sumie to się nie dziwię, że ten telefon został przykryty mi mixem :P

Co do experiments, to przecież super sprawa testować jakieś ciekawe rozwiązania. Zawsze można je wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MST napisał:

Nie no wybacz, ale kupując telefon  z serii Mi spodziewałem się czegoś dopracowanego. Odcisk palca działa tak na 88% trafień - w redmi note 3 działa praktycznie 100% i jest active. A tak dostajemy jakąś namiastkę skanera odcisków, w dodatku nieaktywną. W sumie to się nie dziwię, że ten telefon został przykryty mi mixem :P

Co do experiments, to przecież super sprawa testować jakieś ciekawe rozwiązania. Zawsze można je wyłączyć. 

Dziwne, bo mi czytnik po aktualizacji działa 100 na 100 razy i do tego błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem link do tego najnowszego Global Stable (beta) 9.2.1.0 NADMIEK u naszych wschodnich znajomych http://c.mi.com/thread-760921-1-0.html

Chciałem tego .zipa zainstalować na aktualnie używany Global Dev, ale niestety dostaję informację, iż "Nie można zweryfikować aktualizacji. you are allowed to flash the newest stable version published by miui forum from develop version only .

Hmmm - zastanawia mnie ten błąd, gdyż teoretycznie wg opisu mogę przejść z wersji developerskiej do najnowszej stabilnej - czyli to co właśnie usiłuję zrobić.

Screenshot_2018-02-14-11-39-33-449_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mrok31337 napisał:

Chodzi mi o to, że pewnie dla tego właśnie nie pozwala na wgranie softu przez updater. Jak wyjdzie stabilna wersja to może zadziała.

Dla obecnie dostępnej - oficjalnej stabilnej tj. MIUI 8 podaje taki sam komunikat :/ ... a miało być tak pięknie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...