Skocz do zawartości

krzycz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Kupiłem Mi Mix 2, nie odblokowałem jeszcze BL, skorzystałem za to z XiaomiTool i zainstalowałem Globala. Ładnie się zainstalował, wersja MIUI Global 9.2.3.0(NDEMIEK), język jest PL, ale przy wyborze regionu miałem do dyspozycji wyłącznie Chiny. Czytałem, że to ze względu na zablokowany BL, ale... czy to stanowi jakiś problem w użytkowaniu telefonu? Jeśli tak, to jaki?

 

Pozdrawiam

krzycz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy okazji dwa dodatkowe pytania:

  1. Czym się różni TWRP_chiron od TWRP_chiron_8
  2. Czy telefon uruchomiony w TWRP jest normalnie wykrywany jako nośnik w Windowsie, można normalnie zrzucić na niego obraz systemu? Pytanie może głupie, ale wszędzie jest tylko Podłączamy nasz telefon do komputera (..) i wgrywamy system do pamięci wewnętrznej  albo... dobra, teraz doczytałem, trzeba zrobić Mount > Mount internal storage. No to tylko jedno pytanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Region jest Chiny bo partycja cust nie była sformatowana po przejściu z china rom na Global. W zasadzie nie ma to większego znaczenia jak i tak chcesz wgrać miuipolska. Co do Twrp to te _8 jest dla Androida oreo więc instaluj to tak czy inaczej bo nasz rom aktualny jest już na Androidzie 8.0.

Wysłane z MI 6

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...