Skocz do zawartości

Problem z usunięciem konta xiaomi z telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym usunąć z telefonu konto Xiaomi i zarejestrować od nowa, sęk w tym że nie pamiętam hasła adres e-mail Nie jest połączony z kontem a numer telefonu jest już nie aktywny aby otrzymać jakieś kody potwierdzające tożsamość, jak się pozbyć konta xiaomi aby móc zarejestrować telefon na inną osobę. Pomocy!! Walczę z tym już tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wojciech Ratajczak napisał:

sęk w tym że nie pamiętam hasła adres e-mail

Jeśli sobie nie dasz rady przypomnieć, to tylko kontakt z supportem Xiaomi zostaje. Musisz zweryfikować, ze jesteś właścicielem telefonu i dokładnie opisać problem.

17 minut temu, Stanstok napisał:

powalczysz jeszcze dłużej, za mało informacji o telefonie

Kolega napisał w odpowiednim dziale dla swojego telefonu. Model i tak nie ma tu znaczenia. To sprawa dla supportu xiaomi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem do supportu i otrzymałem taką wiadomość jeżeli dobrze rozumiem nie są w stanie usunąć mojego konta, w takim razie nie ma opcji zmiany softu bo prawdopodobnie zablokuje się telefon na wieki i będę mógł wywalić go do śmietnika, Telefon to Redmi note 3. Mam dostęp do konta xiaomi za pomocą FB ale hasła i tak nie mogę zmienić bo potrzebne jest uwierzytelnianie przez sms . Chyba jedyne wyjście to iść do Punktu Plusa odzyskać numer telefonu poprzez utworzenie duplikatu karty sim za 15 zł i wtedy zmienić hasło na tym cholernym koncie.

Thank you for writing us.

 

I understand that you are facing issues with your Mi Account. I regret any discomfort this may cause to you and with respect to your concern, I would request you to kindly help us with the snapshot of the error page so that we may assist you further in a better manner. Also, I would like to inform you that we would not be able to delete your Mi Account.  I regret for the same.

 

Please write us back if you have any further assistance. We'll be glad to assist you further. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...