zbiecik

MIUI 9 / 10 Global Dev

Recommended Posts

Napisali, że niby na początku lipca, ale kto ich tam wie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

57 minut temu, mariuszkwapien napisał:

Może ktoś ma link do romu miui 10 takiego aby przez systemowy aktualizator zrobić update??

Póki co chyba tylko przez twrp można wgrać. 

• Like 1

"MIUI 10 Global Public Beta ROM Supported Devices:
The first batch: Early July
Mi 6, Mi MIX 2, Mi MIX 2S, Redmi S2, Redmi Note 5 Pro/Redmi Note 5, Mi 5, Mi Note 2, Mi MIX" 

A mamy jeszcze czerwiec ;-)

"MIUI 10 Global Public Beta ROM Supported Devices:
The first batch: Early July
Mi 6, Mi MIX 2, Mi MIX 2S, Redmi S2, Redmi Note 5 Pro/Redmi Note 5, Mi 5, Mi Note 2, Mi MIX" 
A mamy jeszcze czerwiec ;-)
Fakt poniosło mnie czyli na przyszły tydzień może być :)

@Kamil Kupiec miałem 8.6.26, zaktualizowałem do 8.6.28 i absolutnie nic się nie zmieniło od samego początku poza dodaniem przełącznika GPS.

Coraz bardziej skłaniam się ku LineageOS.

Też dostałem :) zaraz pobiore i potestuje. A mam global dev 8.4.19

Screenshot_2018-06-29-15-16-00-757_com.android.updater.png

Też dostałem :) zaraz pobiore i potestuje. A mam global dev 8.4.19

@Kamil Kupiec wielu betatesterów miało problem z brakiem przycisku 'Edytuj' w przełącznikach. Ja nie miałem problemu, bo startowałem na czysto z MIUI 10. Jeśli nie masz, spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne.

Screenshot_2018-06-29-15-28-32-681_ch.deletescape.lawnchair_plah.thumb.jpg.e6d265b347f5f08d528596886efd6384.jpg

No i mam update zainstalowany, trochę długo to trwało ale jest bardzo dobrze :) chociaż lekkie lagi klawiatury są..

No i mam głupiego buga.. Nie ma blokady ekranu.. W sensie z ekranu blokady, możemy normalnie odblokować telefon, nie wymaga piny, odcisku palca ani nic.. Przycisk głośności podświetla ekran i przesunięcie do góry normalnie go odblokowuje.. 

Edited by filipO21

Po aktualizacji przez updater problem z szumami w nagraniach znikł natomiast po przywróceniu ustawień fabrycznych znowu się pojawił :?

xD u mnie tylko lagi klawiatury gboard i ten brak blokady ekranu.. Dziwne rzeczy..  I wróciły codzienne tapety ekranu blokady :)

Edited by filipO21

Jest jakiś sposób żeby zainstalować OTA przez TWRP czy trzeba przywracać stockowe recovery. Teraz mam RedWolf recovery i nie mogę zainstalować pliku OTA bo wychodzi jakiś błąd. Mam ostatnią global betę

Oreo tastes better with Xiaomi Mi6

mi nie działają ustawienia dźwięku - w ogóle nie mogę wejść w ustawienia dźwięków powiadomień itp.... poza tym płynnie działa.. na raazie :-D

Nie macie gdzieś linka do jakiegoś serwera z 8.6.28 poza tym standardowym nie mogę pobrać aktu strasznie się męczy ledwo idzie od 15 mam 17%

U mnie mocno poprawiła się bateria :) na oszczędzaniu energii bateria właściwie nie schodzi, zobaczymy jak to z czasem będzie i czy przyszły update tego nie zepsuje

• Like 1

Daje sobie spokój z tą aktualizacją bo nie idzie jej pobrać za każdym razem komunikat, coś poszło nie tak podczas pobierania

U mnie pobieranie trwało wieki, jakieś 1,5h a powinno coś koło 10 minut.. Czasami się zatrzymywało, spadło do 7 kb/s. 

Co do baterii zaryzykuje stwierdzenie że wróciła do poziomu 8.3.8 global dev :) ładowalem wczoraj o 17, do północy sot 2h 40m i zeszło 24% baterii. Do rana zszedł kolejny 1! %. Ale działam na oszczędzaniu energii. Ciekawe kiedy będzie wzywał o ładowarkę. Ekran ładowania jest swoją drogą niespolszczony w pełni a na ekranie blokady - który u mnie odblokowuję się bez kodu itp - its not a bug its feature... Po. Lewej jest coś na wzór codziennych tapet, ale są tylko 4 sztuku

Hej.
Pobieranie trwało wieczność ale jest. Jak dotychczas nie zauważyłem żadnych wymienianych błędów jak problemy z ekranem blokady czy lagi w klawiaturze.
Co do baterii w nocy 1% ale w trybie off Line