Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Dev


zbiecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kupiłem mi8 ze sklepu Lightinthebox. Zaniepokoił mnie komentarz:

Cześć! Chciałbym wiedzieć, jaka jest różnica między dwiema wersjami MI8 6GB + 128GB, które znajdują się na stronie Lightinthebox, pierwsza z nich jest opisana jako Global ROM w opisie, a druga jest wymieniona w tytule, który trafia do ROM Global. https://www.lightinthebox.com/en/p/xiaomi-mi8-6-21-inch-4g-smartphone-6gb-128gb-12-12-mp-snapdragon-845-3400-mah_p6717602.html?prm= 1.5.1.1 Czy byłaby to chińska wersja z zainstalowaną globalną pamięcią ROM? Dlatego przy odblokowanym bootloaderze może się zdarzyć, że aplikacje z banków i innych nie działają. Box w języku chińskim lub angielskim? https://www.lightinthebox.com/en/p/xiaomi-mi8-global-version-6-21-inch-4g-smartphone-6gb-128gb-12-12-mp-snapdragon-845-3400-mah- mah_p6865081.html? prm = 1.5.1.1 Czy ten model pochodzi z fabryki Global ROM? Tak, we wszystkich językach, domyślnie blokowany bootloader i pudełko w języku angielskim? Jest to częste pytanie pomiędzy członkami na stronach internetowych i grupach wartych internetu i chcielibyśmy poznać prawdziwą różnicę między tymi dwoma modelami, jeśli potrafią to wyjaśnić, dziękuję!

 

Czy na odblokowany bootloader jeżeli jest to chińska wersja mogę wgrać miui polska?

 

Czy mogę mieć problemy z aplikacjami bankowymi itp?

 

 

Edytowane przez ppmuzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

czy jest mozliwe że dostałem telefon wer.chińska a global rom? Sprawdzając wg różnych poradników na necie wygląda to na wersja global miui a nie syfmiui. Dodatkowo teraz online aktualizuje mi się do miui 10.

Po aktualizacji mam:

MIUI Global 10.0

Wersja stabilna

10.0.2.0 (OEAMIFH)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również wszystko ok 

___________________________________

Xưởng may gia công Dosi 

Chuyên may gia công đồ sỉ quần Jeans, quần Khaki, các loại đồng phục công ty, học sinh tại TPHCM

Website: https://xuongmaydosi.com/xuong-may-non-ket-non-tai-beo-non-luoi-trai-gia-re-so-luong-lon-tai-tphcm/

Xưởng may gia công - xưởng may quần jeans trẻ em

The main export products of the company are: cashew nuts kernel, W320 cashew nuts

 

Edytowane przez sogold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szybkie pytanie. Jeśli posiadam Global Stable, a chciałbym przejść na Global Dev, to jak to najlepiej zrobić? MiFlash? Bo podejrzewam że aktualizatorem nie mogę przejść, trzeba zrobić format. 

Będą działać płatności? Bootloadera odblokowywać nie chcę (i chyba do global dev nie trzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...