Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Dev


zbiecik

Rekomendowane odpowiedzi

"MIUI 10 Global Public Beta ROM Supported Devices:
The first batch: Early July
Mi 6, Mi MIX 2, Mi MIX 2S, Redmi S2, Redmi Note 5 Pro/Redmi Note 5, Mi 5, Mi Note 2, Mi MIX" 
A mamy jeszcze czerwiec ;-)
Fakt poniosło mnie czyli na przyszły tydzień może być :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam update zainstalowany, trochę długo to trwało ale jest bardzo dobrze :) chociaż lekkie lagi klawiatury są..

 

No i mam głupiego buga.. Nie ma blokady ekranu.. W sensie z ekranu blokady, możemy normalnie odblokować telefon, nie wymaga piny, odcisku palca ani nic.. Przycisk głośności podświetla ekran i przesunięcie do góry normalnie go odblokowuje.. 

 

Edytowane przez filipO21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobieranie trwało wieki, jakieś 1,5h a powinno coś koło 10 minut.. Czasami się zatrzymywało, spadło do 7 kb/s. 

Co do baterii zaryzykuje stwierdzenie że wróciła do poziomu 8.3.8 global dev :) ładowalem wczoraj o 17, do północy sot 2h 40m i zeszło 24% baterii. Do rana zszedł kolejny 1! %. Ale działam na oszczędzaniu energii. Ciekawe kiedy będzie wzywał o ładowarkę. Ekran ładowania jest swoją drogą niespolszczony w pełni a na ekranie blokady - który u mnie odblokowuję się bez kodu itp - its not a bug its feature... Po. Lewej jest coś na wzór codziennych tapet, ale są tylko 4 sztuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...