Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Dev


zbiecik

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, bo czytałem że w miui global china sporo zmienili w kwestii aparatu, a na global dev już brak zmian, nie ma testów ani nic.. 
HDR przynajmniej u mnie to jakaś tragedia..
Już poprzednia na china miała w opisie poprawki aparatu. Tutaj też jest o tym mowa ale to chyba mniejsza paczka aktualizacji. Zobaczymy jak się będzie spisywał telefon

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wasze wrażenia po aktualizacji? 

U mnie w zasadzie się nic nie zmieniło. Inaczej działa podgląd przy robieniu zdjęcia - jest mniej płynny w pomieszczeniach niż wcześniej, co do jakości zdjęć - jest tak samo, nie ma zauważalnych różnic w stosunku do 8.3.8. 

Co do baterii się nie wypowiem.

Co ciekawe znowu mogę dodawać screeny na forum. Wcześniej wyealaalo błąd, przy kliknięciu na pliki czy zrobienie zdjęcia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ostatniej aktualizacji dev zauważyłem problem z dżwiękiem z głośnika, który po prostu trzeszczy. Widać, że głośnik do rozmów, z którego telefon korzysta do efektu "stereo" działa tak jakby nie chciał działać, a ten na dole próbuje robić "całą robotę". Dzieje się to przy odtwarzaniu np. filmu na yt. Do tego aparat ma często problem z złapaniem ostrości.

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2018-03-30-11-39-14-522_com_miui.player.thumb.png.568efacec786536e2b46270d814a32ab.pngScreenshot_2018-03-30-11-39-20-775_com_miui.player.thumb.png.8354b3f6c74c04e76853fd6927b086d2.png

Niestety aktualizacji dla MI Music nie ma dla naszego regionu. Jednak po zmianie na "Indie" dostajemy takie coś. Nawet jakość muzyki jest przyzwoita. Fajnie, że dostajemy to za darmo - jednak chyba nadal wolę Spotify, bo tutaj są bardzo słabe rekomendacje. Jednak po wyszukaniu znajdziemy to co szukamy. Fajnie, że Global dostaje coraz więcej rzeczy, które mają w Chinach, tylko ciekawe czemu wszystko dają najpierw na Indie, a u nas tylko usuwają funkcje (synchronizacja wiadomości, motywy)? Czyżby u nas Unia to blokowała, może jakieś problemy z prawami autorskimi tych piosenek?

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2018 o 11:47, Zenderable napisał:

Screenshot_2018-03-30-11-39-14-522_com_miui.player.thumb.png.568efacec786536e2b46270d814a32ab.pngScreenshot_2018-03-30-11-39-20-775_com_miui.player.thumb.png.8354b3f6c74c04e76853fd6927b086d2.png

Niestety aktualizacji dla MI Music nie ma dla naszego regionu. Jednak po zmianie na "Indie" dostajemy takie coś. Nawet jakość muzyki jest przyzwoita. Fajnie, że dostajemy to za darmo - jednak chyba nadal wolę Spotify, bo tutaj są bardzo słabe rekomendacje. Jednak po wyszukaniu znajdziemy to co szukamy. Fajnie, że Global dostaje coraz więcej rzeczy, które mają w Chinach, tylko ciekawe czemu wszystko dają najpierw na Indie, a u nas tylko usuwają funkcje (synchronizacja wiadomości, motywy)? Czyżby u nas Unia to blokowała, może jakieś problemy z prawami autorskimi tych piosenek?

Co do spotify mam premke i problem z jakością. Po ustawieniu najwyższej jakości co jakiś czas apka sama powraca do ustawienia "automatyczna jakość" też masz ten problem?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat mało popularny, czego nie potrafię zrozumieć. Przez dwa miesiące od zakupu Mi6 korzystałem z softu Global Stable 9.2.2.0, który przez wielu tutaj uchodzi za nadal najlepszy jaki został wydany na ten telefon. Dwa dni temu z ciekawości wrzuciłem wersję Global dev 8.4.19 i muszę powiedzieć, że różnica jest ogromna. Już na stabilnej telefon bez problemu pokonywał wszystkie flagowce, nawet te z 2018 roku ( testy przeprowadzone osobiście na normalnie używanych telefonach ), a po zainstalowaniu nowego softu jest jeszcze szybszy. Bateria, która była mocną stroną na 9.2.2.0 teraz trzyma jeszcze lepiej. Żadnych błędów, wywalania apliakcji itd. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2018 o 13:23, vir00z1 napisał:

Widzę, że temat mało popularny, czego nie potrafię zrozumieć. Przez dwa miesiące od zakupu Mi6 korzystałem z softu Global Stable 9.2.2.0, który przez wielu tutaj uchodzi za nadal najlepszy jaki został wydany na ten telefon. Dwa dni temu z ciekawości wrzuciłem wersję Global dev 8.4.19 i muszę powiedzieć, że różnica jest ogromna. Już na stabilnej telefon bez problemu pokonywał wszystkie flagowce, nawet te z 2018 roku ( testy przeprowadzone osobiście na normalnie używanych telefonach ), a po zainstalowaniu nowego softu jest jeszcze szybszy. Bateria, która była mocną stroną na 9.2.2.0 teraz trzyma jeszcze lepiej. Żadnych błędów, wywalania apliakcji itd. Polecam :)

Ciekawa sprawa z tą baterią, u mnie działa trochę słabiej niż na poprzednich wersjach Global Dev -> korzystam od 8.3.8 i coś czuję że chyba do tej opcji wrócę, ale niestety nie jest to takie proste, jak przejście ze Stable na Dev ( tylko wrzucenie paczki do menu aktualizacji ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...