Skocz do zawartości

MIUI 9 / 10 Global Dev


zbiecik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zakładam dla tych wszystkich którzy korzystają. Piszcie jakie macie odczucia jakie bugi zauważyliście, etc.

 

Beta zostaje zawieszona do czerwca z powodu prac nad MIUI 10

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edytowane przez zbiecik
Aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2018 o 09:02, Thomas_Anderson napisał:

Jak na tym romie zainstalować Magisk? Czy wgranie twrp wpłynie jakoś na aktualizacje OTA?

 

Magisk 15.3 zainstalujesz z TWRP .

Ja natomiast poszukuję aktualnego safetynet fix dla Magisk . Wersja dla Magisk 14 wywala błedy. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze. Mam malutki problem. Zainstalowałem powyższego roma, ale chciałbym teraz wrócić do wersji stable, ponieważ na becie bateria trzyma mi 2 razy gorzej. Pytanie teraz jak to zrobić? Bo pobieram roma stable, wrzucam na telefon, odpalam aktualizacje, wybieram paczkę aktualizacji, telefon się aktualizuje a na koniec wyskakuje komunikat iż nie udało się zaktualizować telefonu. Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bete wgrywałeś przez aktualizator, a on nie potrzebuje bootloadera. Miflash potrzebuje. Odblokowany bootloader ci się przyda do zmieniania romów, można go też łatwo przez MiFlash zablokować. Kieruj się poradnikiem z forum i na pewno wszystko będzie cacy bez błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Changelog dla 8.3.1http://en.miui.com/thread-1901975-1-1.html

Ciekawostką jest to, że obie apki dostały aktualizację przez Google Play... nawet na starszych wersjach MIUI zostały więc zaktualizowane, więc po co dawać to do changelogu weekly? :P w sumie chyba wcześniej też dawali info o apkach, ale było zawsze coś więcej.

Wolałbym poprawki błędów... 

 

 Screenshot_2018-02-28-20-10-38-864_com_miui.enbbs.thumb.png.ae7b59428d5532dfe98d90a270afbd16.pngScreenshot_2018-02-28-20-14-32-359_com.android.vending.thumb.png.f835b3edd5c7f0a99a9cc1b0c3b13d20.png

Jeszcze jedna rzecz: reklamy w apkach

Rozumiem, że aplikację może sobie pobrać każdy, a apka jest za darmo na Google Play, więc także są reklamy, ALE chyba na MIUI, gdzie te aplikacje są systemowymi, zainstalowanymi fabrycznie nie powinno być reklam?

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Changelog dla 8.3.1http://en.miui.com/thread-1901975-1-1.html
Ciekawostką jest to, że obie apki dostały aktualizację przez Google Play... nawet na starszych wersjach MIUI zostały więc zaktualizowane, więc po co dawać to do changelogu weekly?  w sumie chyba wcześniej też dawali info o apkach, ale było zawsze coś więcej.
Wolałbym poprawki błędów... 
 
 Screenshot_2018-02-28-20-10-38-864_com_miui.enbbs.thumb.png.ae7b59428d5532dfe98d90a270afbd16.pngScreenshot_2018-02-28-20-14-32-359_com.android.vending.thumb.png.f835b3edd5c7f0a99a9cc1b0c3b13d20.png
Jeszcze jedna rzecz: reklamy w apkach
Rozumiem, że aplikację może sobie pobrać każdy, a apka jest za darmo na Google Play, więc także są reklamy, ALE chyba na MIUI, gdzie te aplikacje są systemowymi, zainstalowanymi fabrycznie nie powinno być reklam?
Reklamy w apkach systemowych można w bardzo prosty sposób wyłączyć w ustawieniach poszczególnych apek. W dzisiejszej aktualizacji w końcu zniknęły te wkurzające zielone powiadomienia o uruchomionych aplikacjach.

Oreo tastes better with Xiaomi Mi6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...