Skocz do zawartości

MiPad pierwsze wrażenia.


Robbo

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy posiadacze MiPada, napiszcie proszę, jak po wczorajszej (4.9.26) aktualizacji? Co przybyło? Co poprawiono? Czy tablet staje się bardziej używalny?

 

A co do tej pory czyniło go mniej używalnym?

Dla mnie jest to urządzenie, na którym wykonuje 90% mobilnych zadań (Note 10.1 leży w zasadzie w kącie) i do tej pory nie spotkałem się z żadnym ograniczeniem.

W porównaniu do MIUI v5 (Mi2S) brakuje kilku aplikacji systemowych, które jednak dla tabletu są zbędne (firewall etc.).

Nie można jeszcze używać skórek ale akurat niczemu w funkcjonalności to nie umniejsza.

Widgety na osobnym ekranie w zasadzie uważam za neutralną cechę.

 

Muszę jeszcze spróbować, jak to jest z hackiem na pływające okienka, jeśli będzie to zbliżone do samsungowego to będzie dodatek, który jeszcze bardziej podniesie użyteczność Pad'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A co do tej pory czyniło go mniej używalnym?

2. Muszę jeszcze spróbować, jak to jest z hackiem na pływające okienka, jeśli będzie to zbliżone do samsungowego to będzie dodatek, który jeszcze bardziej podniesie użyteczność Pad'a.

 

1. Nie wiem, opieram się tylko na tym, co czytam na tym forum i w podobnych miejscach. Powtarza sie opinia, że sprzęte mega-super, ale oprogramowanie jeszcze bardzo okrojone i niedojrzałe.

 

2. O co chodzi z tymi pływającymi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hehehe, właśnie moja żona jest szczęśliwym użytkownikiem Mi Pada, MIUI Polska :) dzięki wielkiej pomocy i cierpliwości paru forumowiczów mam dziś wigilię w domu :) może nie dwanaście dań, ale jest ok, tablet świetny, płynnie wszystko chodzi, jakość wykonania, wow. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...