Jump to content

MIUI 8.2.1

Recommended Posts

• Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

MIUI 8.2.1 Poprawki tłumaczenia Dodane odblokowanie twarzą do MI6/MIX2 Dużo poprawek stabilności i wydajności w Oreo (fix błędów selinux) W związku ze świętami w Chinach nas

@przemekamag Ustawienia, Ekran główny i ostatnio otwierane, Pokaż stan pamieci.

Angielskojęzyczne. Na oficjalnej stronie MIUI. http://en.miui.com/forum.php Pod Downloads, jak wybierzesz swój telefon, masz zawsze do pobrania najnowszą aktualną wersję China i aktualną wersję G

Posted Images

Trzeba będzie (mam nadzieję że ktoś kto się lepiej zna ode mnie to stworzy) - flashować ZIPa z theme engine i motywami 
jak GAPPSy. 
Dziękujemy Unii Europejskiej... Masakra, zostałem na MIUI (miałem dla próby na chwilę LineageOS) ze względu właśnie na Motywy (oraz baterię która na MIUI lepiej trzyma niż na LOS).
Już i tak poblokowali sami Chińczycy instalację motywów z .mtz że trzeba było patchować przez Xposed (MIUI Theme Creator czy jakoś tak nic nie dawał rady).
Czy na MIUI działa (i czy w ogóle jest) coś lepszego od Substratum ?
I ktoś wie może jak skonwertować .MTZ na .APK ?

Mam świetny motyw z Xperii, w MTZ i kompletnie nie widzi mi się
brzydki domyślny wygląd, te domyślne ikonki. 

Dnia 7.02.2018 o 17:45, uremytoy napisał:

Maksymalnie możesz wgrać wersję 7.6.costam dopiero po niej możesz wgrać najnowszą inaczej system nie wstanie

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Czyli jak mam 6.12.22 to nie mogę na to wrzucić 8.2.1?  

Jakoś nikt o tym nie napisał...

Zamiast tłuc to samo w trzech różnych tematach lepiej dokładnie poczytać opisy do aktualizacji i tam przecież większość tych rzeczy jest wyjaśniona, więc do kogo masz pretensje... Zacznij czytać.

Dnia 26.02.2018 o 09:18, Pabian napisał:

Ostatnio kilka razy nieregularnie, co kilka dni wysypują mi się dwa te same widżety (Weather M8 oraz SplenDO). Odblokuje telefon i widzę od razu, że jest coś nie tak. Pogoda wyświetla tylko godzinę, a lista zadań nic nie pokazuje. Nic nie można na nich zrobić. Można tylko usunąć. Równocześnie z tym robi  mi się dodatkowy ekran (mam 4, robi się 5) na którym są przeniesione 3 aplikacje (za każdym razem te same) które mam na drugim pulpicie w różnych folderach. Nie ma znaczenia czy blokada pozycji ikon jest włączona czy nie.

Już wiem co jest przyczyną. Dzieje się tak po skopiowaniu kopii zapasowej do chmury (automatyczne kopiowanie lub ręczne).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...