Jump to content

MIUI 8.2.1

Recommended Posts

• Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

MIUI 8.2.1 Poprawki tłumaczenia Dodane odblokowanie twarzą do MI6/MIX2 Dużo poprawek stabilności i wydajności w Oreo (fix błędów selinux) W związku ze świętami w Chinach nas

@przemekamag Ustawienia, Ekran główny i ostatnio otwierane, Pokaż stan pamieci.

Angielskojęzyczne. Na oficjalnej stronie MIUI. http://en.miui.com/forum.php Pod Downloads, jak wybierzesz swój telefon, masz zawsze do pobrania najnowszą aktualną wersję China i aktualną wersję G

Posted Images

Potestowalem trochę na różnych routerach.
Faktycznie coś jest na rzeczy.
Ale spadek nie występuje na każdym routerze.
Do tego jeśli telefon jest sparowany z głośnikiem bt ale nic nie jest odtwarzane nie zaobserwowalem spadku prędkości. Po odpaleniu muzyki spadek się pojawia (w odniesieniu do mierzenia prędkości przy wyłączonym bt i odtwarzaniu muzyki lokalnie).
Pokrece jeszcze kanałami i przyjrzę się bliżej parametrom na jakich spina się wifi
Na ostatnich globalach też tak jest?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

On ‎16‎-‎02‎-‎2018 at 12:04 PM, JacekBB said:

U mnie znowu nie wyświetla się pełne zdjęcie osoby która do mnie dzwoni. Było wcześniej ok. Ktoś coś?

Wysłane z Mi5

Potwierdzam na moim mi5 również znów nie wyświetla pełnego zdjęcia osoby dzwoniącej.

Jeżeli tak to szkoda, ale nadal nie rozumiem dlaczego na początku nie było problemu tylko po pewnym czasie dodali ten "ficzer". Zresztą jeśli BT skacze po kanałach to chyba po to jest w tym samym chipie z Wifi, aby nie używać jego kanału? Chyba, że jest to powiązane z widocznością urządzenia. Opcja, którą usunęli niedawno. Różnica jest zauważalna bo z 35 Mbit/s robi się 2-5Mbit/s.

Edited by preston2009

Dodatkowo zauważyłem że często mam problem z obracaniem ekranu. Przejście z aplikacji poziomej do pionowej nie działa. Jedynie przejście przez pulpit obraca ekran jak powinno. Nawet sam YouTube nie obraca ekranu to pełnego jak wcześniej trzeba ręcznie kliknąć pełny ekran.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Ponowię informację iż na 7.5.18 nie było problemu z powolnym wifi przy włączonym bluetoothu :)

Ale piszę z innym pytaniem: Czy w aplikacji nagrywanie ekranu powróciła opcja zródła dzwięki na wewnętrzne?

14 godzin temu, dzik napisał:

Ale piszę z innym pytaniem: Czy w aplikacji nagrywanie ekranu powróciła opcja zródła dzwięki na wewnętrzne?

Z tego co pamiętam na Mi6 na Oreo na 100% była opcja dźwięku z systemu :)

14 minut temu, majmaj napisał:

Mieliście aktualizacje 8.2.24? bo nie wiem czy to aktualizować....

PS;

Da rade jakaś wyłączyć powiadomienia  o aktualizacjach?

Przecież pisało gdzieś na początku że jest święto w chinach i kolejna aktualizacja będzie 2 marca

Ostatnio kilka razy nieregularnie, co kilka dni wysypują mi się dwa te same widżety (Weather M8 oraz SplenDO). Odblokuje telefon i widzę od razu, że jest coś nie tak. Pogoda wyświetla tylko godzinę, a lista zadań nic nie pokazuje. Nic nie można na nich zrobić. Można tylko usunąć. Równocześnie z tym robi  mi się dodatkowy ekran (mam 4, robi się 5) na którym są przeniesione 3 aplikacje (za każdym razem te same) które mam na drugim pulpicie w różnych folderach. Nie ma znaczenia czy blokada pozycji ikon jest włączona czy nie.

Launcher domyślny. Redmi 4 Pro.

• Like 1
14 minut temu, majmaj napisał:

Ciekawe, u mnie wisi aktualizacja od 2 dni :)

Tylko ja mam global beta.

Przecież MIUI.pl (MIUI.eu) opiera swoje wydania na wersji chińskiej.  Globala robi inna ekipa. 

Edited by wanarek
17 minut temu, majmaj napisał:

A tego to nie wiedziałem, jest jakieś forum o tym czy gdzie tego szukać ? :D

Angielskojęzyczne. Na oficjalnej stronie MIUI. http://en.miui.com/forum.php

Pod Downloads, jak wybierzesz swój telefon, masz zawsze do pobrania najnowszą aktualną wersję China i aktualną wersję Global. Global zawiera oficjalne tłumaczenie na wiele jęzków, w tym polski dodawane przez MIUI. Tłumaczenie wersji China na polski (które jest lepsze i pełniejsze) dodaje już zespół MIUI.eu (i MIUI.pl) - dodają do tego swoje modyfikacje systemowe, usuwają nieprzydatne chińskie bzdety i tak powstaje wersja do pobrania z tej właśnie strony, na której teraz sobie piszemy.

Edited by wanarek
  • Like 2

Redmi note 4

Trzyma jeszcze komuś. Ten telefon przy intensywnym użytkowaniu 10 h ?

U mnie od stycznia jakoś to z 10 spadło do 6 sot

Najlepsze jest to że zainstalowałem rom z października który jako pierwszy eu szedł na moje urządzenie i też jest 6 h ...było około 11 ( dodam że cały czas użytkuje te same apki co 4 miesiące temu , raczej mało nowych instaluje a w sumie to wogole )

Wakelock nie pokazuje jakiś cudów które mega żrą - raczej jest normalnie 

Myślicie że po 4 miesiącach użytkowania nowego telefonu jest to możliwe aby bateria siadała 

Edited by Mariuszes
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...