ZduneX25

MIUI 8.2.1

Recommended Posts

3 godziny temu, MaxPrime napisał:

Nie wiem czy już ktoś to zgłaszał czy też nie, ale takie cuda dzieją się jak uruchamiam aparat i przełączam na Filmowanie...

Dzieje się tak tylko przy rozdzielczości 1080p. Nie musisz przywracać ustawień fabrycznych. Wystarczy przejść na "Krótki film" i zmienić rozdzielczość w ustawieniach, na przykład na 720p. Potem możesz wyłączyć HDR i wszystko wraca do normy.

Reasumując. Taki efekt (ten o którym piszesz) uzyskasz tylko filmach w rozdzielczości 1080p i włączonym HDR. Reszta działa :)

• Like 1

Cześć. Da się jakoś uruchomić google smartlock? Do tej pory korzystałem z xposed i dodatku xmiui. Tam była funkcja włączenia google smartlock. Tydzień temu licencja która kupiłem wysypała się i program ponownie chce kasę ode mnie. Nasze drogi rozejdą się niestety :)

Macie jakiś sposób na włączenie google smartlock`a w miui?

Zauważyłem, że coś dziwnego jest z bluetooth i historią połączeń importowaną przez zestaw głośnomówiący w samochodzie. Od wersji 8.x.x nie widzę kontaktu tylko sam numer. Wgrałem wersję 7.12.21 i jest wszystko OK.

Dodatkowo automatyczna regulacja podświetlenia ekranu, przy uzywaniu telefonu w ciemnym pomieszczeniu, potrafi rozświetlić ekran i nie chce przyciemnić. Jakoś tez nie widzę, aby jasność spadła do poziomu minimalnego, zawsze jest w okolicach 30%-100%. 

Czołem,

W kwestii znikających powiadomień Telegrama w Redmi 4X - sytuacja wciąż występuje, o tyle się poprawiła że te nie-niknięte są pojedyncze (a nie podwójne, jak też było). Jednakże, kolejny raz spędziłem trochę czasu w Googlach żeby znaleźć jakiś trop, i znalazłem taki wątek: https://xiaomi.eu/community/threads/telegram-popup-notification-glitch.28844/ 

Co prawda, wątek jest z okolic 2015-16 i dotyczy xiaomi.eu ver. 5, ale póki co wygląda na to, że wyłączenie pozwolenia autostartu naprawiło powiadomienia i przestały znikać. Wcześniej, szukając rozwiązania, dałem Telegramowi wszystkie możliwe uprawnienia. 

Nie wiem czy to też rozwiąże problem w WhatsApp (z tego co czytam, tam też powiadomienia znikają, tak?) czy innych aplikacjach.

Edited by mormegil

Cześć. Da się jakoś uruchomić google smartlock? Do tej pory korzystałem z xposed i dodatku xmiui. Tam była funkcja włączenia google smartlock. Tydzień temu licencja która kupiłem wysypała się i program ponownie chce kasę ode mnie. Nasze drogi rozejdą się niestety
Macie jakiś sposób na włączenie google smartlock`a w miui?
Zauważyłem, że coś dziwnego jest z bluetooth i historią połączeń importowaną przez zestaw głośnomówiący w samochodzie. Od wersji 8.x.x nie widzę kontaktu tylko sam numer. Wgrałem wersję 7.12.21 i jest wszystko OK.
Dodatkowo automatyczna regulacja podświetlenia ekranu, przy uzywaniu telefonu w ciemnym pomieszczeniu, potrafi rozświetlić ekran i nie chce przyciemnić. Jakoś tez nie widzę, aby jasność spadła do poziomu minimalnego, zawsze jest w okolicach 30%-100%. 
Ustawiłeś sobie opcje udostępniania kontaktów dla danego sparowanego urządzenia?
8035a3c3226ed44ef22c83f410a9c63a.jpgfec3ee3463d3e4df3d57f5dbea78fb60.jpg

Wysłane z MI 6

jak mam tą pierwszą to warto wgrywać tą drugą?

Czy nie rozumiesz słowa OTA?
To są te same Romy. Tylko ten drugi jest dla tych co aktualizują przez aplikację aktualizacje, a nie pobierają ręcznie

====
Send from Sagit by Tapatalk.

To są te same Romy. Tylko ten drugi jest dla tych co aktualizują przez aplikację aktualizacje, a nie pobierają ręcznie

====

Nie każdy jest tak biegły ja ty widocznie... Wystarczyło odpisać bez zbędnych dygresji. Chyba po to jest forum.

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Koledzy, gdzie włączyć info o ilości wolnego ramu przy podglądzie otwartych aplikacji?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Już mi ręce opadają... Za nic w świecie nie mogę zainstalować aktualizacji 8.2.1 (na zdjęciu w poprzednich postach błędy w TWRP)Próbowałem z różnym TWRP i nic to niedaje. Instalowałem wcześniejszą wersję romu 8.1.4 i wychodziły błędy w stylu unmount of /system no such of volume - też nic. Zainstalowałem wersję 7.2.9 (MIUI8) to poszło ok (czyli andek 7) - tak jakby nie chciał MUI9 zainstalować. Czy trzeba instalować MIUI pokolei? Czyli najpierw 8 a potem 9? W miui 8 niema opcji w ustawieniach programisty  Mi Unlock Status > Add account and device Czy żeby odblokować to muszę tą opcję mieć? Mam pozwolenie ale jeszcze niemogę odblokować.

====

A przypadkiem jedna nie jest dla oreo a druga dla nougata? Tak przynajmniej wynika z nazw plików.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

4 godziny temu, VOytaZ napisał:

A przypadkiem jedna nie jest dla oreo a druga dla nougata? Tak przynajmniej wynika z nazw plików.

Dnia 8.02.2018 o 19:27, Acid napisał:

Bo to rom dla Ota. To jest 8.0.

Wysłane z MI 6

Dnia 8.02.2018 o 22:14, mariusz4567 napisał:

Witam

Czy jest mozliwosc instalacji na tej wersji motywow zewnetrznych pobranych z internetu?

Sprawdź Miui Theme  Editor  ze Sklepu sam go ostatnio używałem przy paru motywach z sieci, wystarczy tylko "przepuścić"  przez tę aplikację motyw i gotowe a w wersji darmowej można parę elementów zmienić. Pozdrawiam 

9 godzin temu, loader77 napisał:

Już mi ręce opadają... Za nic w świecie nie mogę zainstalować aktualizacji 8.2.1 (na zdjęciu w poprzednich postach błędy w TWRP)Próbowałem z różnym TWRP i nic to niedaje. Instalowałem wcześniejszą wersję romu 8.1.4 i wychodziły błędy w stylu unmount of /system no such of volume - też nic. Zainstalowałem wersję 7.2.9 (MIUI8) to poszło ok (czyli andek 7) - tak jakby nie chciał MUI9 zainstalować. Czy trzeba instalować MIUI pokolei? Czyli najpierw 8 a potem 9? W miui 8 niema opcji w ustawieniach programisty  Mi Unlock Status > Add account and device Czy żeby odblokować to muszę tą opcję mieć? Mam pozwolenie ale jeszcze niemogę odblokować.

no musisz mieć sparowane konto z telefonem zeby odblokować... Bo jak inaczej

Nie każdy jest tak biegły ja ty widocznie... Wystarczyło odpisać bez zbędnych dygresji. Chyba po to jest forum.

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Ok to po co ktoś grzebie na serwerze co? Masz publicznie na stronie miuipolska obrazek z MI6. Twój telefon? To klikasz na któryś z mirrorow i pobierasz. Cała filozofia.

Wysłane z MIX2

11 godzin temu, loader77 napisał:

Mi Unlock Status > Add account and device Czy żeby odblokować to muszę tą opcję mieć? Mam pozwolenie ale jeszcze niemogę odblokować.

I masz przyczyne.. jak dodasz to wtedy bedziesz musial czekac 72h do odblokowania

Mieliście aktualizacje 8.2.8?
Przeczytaj sobie opis ostatniej aktualizacji

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Nic nie wnosi, bo jej nie ma i nie będzie. Pierwszy post:

• W związku ze świętami w Chinach następna aktualizacja MIUI pojawi się w marcu 8.3.2

U mnie już jest 8.2.8

To dopisz info, że jesteś na global dev.
A my tu dyskutujemy o Xiaomi.eu na bazie China dev

====

6 godzin temu, QMiui napisał:

Sprawdź Miui Theme  Editor  ze Sklepu sam go ostatnio używałem przy paru motywach z sieci, wystarczy tylko "przepuścić"  przez tę aplikację motyw i gotowe a w wersji darmowej można parę elementów zmienić. Pozdrawiam 

Dzieki za informacje, wszystko dziala bez uzywania dodatkowych programow.

Bardzo dobry ROM

Czy ktoś z was po aktualizacji do 8.2.1 zauważył gigantyczny spadek szybkości działania? Telefon co chwila się zacina, ma wolny czas reakcji i klaktuje. Na poprzednich wersjach tego nie zauważyłem. Factory reset nie pomógł. Jakieś pomysły?

Czy ktoś z was po aktualizacji do 8.2.1 zauważył gigantyczny spadek szybkości działania? Telefon co chwila się zacina, ma wolny czas reakcji i klaktuje. Na poprzednich wersjach tego nie zauważyłem. Factory reset nie pomógł. Jakieś pomysły?
Jaki tel?

Tapatalk - Xiaomi MI 6

Guest
This topic is now closed to further replies.