Jump to content

MIUI 8.2.1

Recommended Posts

• Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

MIUI 8.2.1 Poprawki tłumaczenia Dodane odblokowanie twarzą do MI6/MIX2 Dużo poprawek stabilności i wydajności w Oreo (fix błędów selinux) W związku ze świętami w Chinach nas

@przemekamag Ustawienia, Ekran główny i ostatnio otwierane, Pokaż stan pamieci.

Angielskojęzyczne. Na oficjalnej stronie MIUI. http://en.miui.com/forum.php Pod Downloads, jak wybierzesz swój telefon, masz zawsze do pobrania najnowszą aktualną wersję China i aktualną wersję G

Posted Images

3 godziny temu, Tomek_Zawadzki napisał:
3 godziny temu, lockerek napisał:
Niby pomaga restart

Ktoś to może potwierdzić?

Potwierdzam, tzn. że na moim Mi5 z głośnością rozmów jest na ROM-ie 8.2.1 EU absolutnie OK. Nie wiem, czy pomógł restart, czy problemu u mnie w ogólnie nie było, ale jest ok.

Edited by latet

Może ktoś sprawdzić czy działają oba głośniki umieszczone na dole w Mi Mix 2? Bo nie wiem czy wcześniej grały oba, czy jeden a drugi to atrapa, czy po aktualizacji się popsuło, czy ja sobie sam popsułem dmuchnięciem powietrza...

Witam,

Wiem że może nie ten dział ale nie mogę znaleść info, mianowicie mam teraz redmi 4 pro z zainstalowanym miui polska 7.6.8 - weekly i chcę przejść na miui 9 stable to mogę wgrać normalnie przez aktualizację czy trzeba usuwać system i na czysto wgrywać? ewentualnie po takiej aktualizacji jest wskazane w twrp coś przeczyścić? ewentualnie jak nie to na weekly miui 9 po przejściu z takiej wersji w twrp przeczyścić coś? Pozdrawiam 

Witam, 

działa Wam klient poczty exchange w systemowym kliencie poczty?

Mnie na Mi6, (MIUI 9.3 by xiaomi.eu 8.2.1 (rozwojowa)) nie udało się skonfigurować klienta poczty. Za każdym razem mam komunikat:

"Nie udało się skonfigurować konta

Nie można bezpiecznie połączyć się z serwerem

(Nie można połączyć się z serwerem.)"

przy zapisie konfiguracji.

Na Mi4 (MIUI 9.3 by xiaomi.eu 8.1.25 (rozowojowa)), przy takich samych ustawieniach klienta nie mam żadnych problemów.

Edited by piwi

Na prośbę użytkowników wrzucam najświeższą PEŁNĄ wersję HOSTS z AdAwaya do wrzucenia przez TWRP bez MD5 z dnia:

06-02-2018

Blokada_reklam_hosts_06-02-2018.zip

Wylaczenie_blokady_reklam_empty_hosts_COFNIECIE_ZMIAN.zip

W Aplikacji Download jest aplikacja Analitycs Core uważana za szpiegującą Poniżej zamieszczam wersję bez zbędnego syfu. Kompilowałem dla Mi5s+ i podobnych

https://drive.google.com/open?id=1U6OW_aPEzBNI-O6FdR9pMDm-x6_CtUkp

versionInfo:
  versionCode: '70726001'
  versionName: 7.07.26.800001

Edited by _mARk_
  • Like 1
Dnia 6.02.2018 o 02:03, _mARk_ napisał:
Na prośbę użytkowników wrzucam najświeższą PEŁNĄ wersję HOSTS z AdAwaya do wrzucenia przez TWRP bez MD5 z dnia:

https://miuipolska.pl/forum/topic/31318-blokada-reklam-dla-xiaomieu-nie-wymaga-root/
Jaka jest różnica?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Edytujemy cytowaną zawartość!!!
10 godzin temu, Lejna napisał:

Czyli jaki np. co możecie doradzić ?

Ja wrzuciłem właśnie 3 dni temu global dev na RN2, wszystko hula...instalowałem z pliku zip a zrobiłem tylko czyszczenie dalvik/cache, chociaż liczyłem, że trzeba będzie przez miflash rom przepuścić.  Jedyne doskwiera brak TWRP, nadpisuje ci Mi Recovery po instalce.

[mention=1167]ZduneX25[/mention] mam pytanie - wczoraj wgrałem sobie najnowsze xiaomi.eu na globala stable. Nie zrobiłem BACKUPA /data TWRP. W jaki sposób mogę teraz wrócić na 7.12.7 bez /data? Wgrać na czysto przez miflash? 
Znaczy nie chcesz robić wipe to zrób teraz kopię data i wgraj deva z wipe, przywróć na to data i jak nie ruszy to dopiero będziemy kombinować. Ewentualnie jeszcze masz opcję kopia miui w ustawieniach.
2 minuty temu, SkromnyNick napisał:

Na pulpicie jest ikonka 10086.cn i nie da się jej usunąć. Redmi 5 plus

Ja nic takiego nie mam ale sądząc po 'cn' to jakiś chiński shit (reklama).

Za cholere niemogę zaktualizować Mi4C - wgrywam chinczyka (mam odblokowany bootloader), wgrywam twrp 3.0.1 instaluje xiaomi.eu 6.12.22 - jak do tej pory ok. Wrzucam  miui 8.2.1 i instaluje przez twrp. Do pewnego czasu instalacja idzie ok a pod koniec wyskakują dwie czerwone linijki, jak dam reboot to system niewstaje mogę wejsc tylko w fastboot. Powtarzam tą zabawę już kilka razy i za każdym to samo.ktoś może pomóc?

20180207_130723.jpg

Edited by loader77

A jakbyś spróbował na wersję, którą masz wgrać jakąś, powiedzmy, ze stycznia 2017, potem coś nowszego i tak krokami przejść do najnowszej? A deva chińskiego jakiego wgrywasz? Najnowszego czy też wersję z grudnia 2016?

Próbowałeś wgrać najnowszego stable china, potem unlock, TWRP i MIUIPolska?

Starałem się robić jak w opisie na początku... Mam chinskiego deva 5.12.17 (ale to chyba nieistotne bo wgrywam twrp normalnie i tez mam normalnie zainstalowane xiaomi.eu 6.12.22). Jak instaluje najnowsze 8.2.1 na Mi 4c to podczas instalacji się wysypuje. Może rom dla Mi4c jest skopany...

Ale w opisie masz aktualizację ze starego 6.12.22 (pewnie na starszym androidzie do wersji na nowszym andku). Zakładam, że dane poszły się kochać więc możesz się bawić.

Zanim się wywaliło jaką miałeś wersję?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...