Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - przy instalacji polskiego ROMu coś poszło nie tak


b1krolikowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Chciałem sobie zainstalować polskiego ROMa jak robiłem to wielokrotnie na poprzednim NOTE, jednak skończyłem ze zbrickowanym telefonem.

Zczanę od początku i nadmienię na wsępie, że cały poradnik do odblokowania bootloadera i instalacji ROMu ogarnąłem i przeszedłem krok po kroku bez żadnych problemów. A zatem zacząłem od zgody od producenta na unlock bootloadera dostałem i wziąłem się za odblokowwywanie zgodnie z instrukcją na miuipolska. Okazało się w fastboocie, że mój device jest doblokowany więc zflsahowałem TWRP i przeszedłem do instrukcji instalowania ROMU. Ściągnąłem  ROM do mojego sprzętu i zainstalowłem zgodnie z krokami tutorialu i nawet wszędzie succes się pokazało, ale po reboocie pojawia się na sekundę logo MI i dead. Do fastboota mogę się dostać ale recovery nie działa. Co ciekawe teraz fastboot twierdzi, że nagle mam zablokowany bootloader :( Czegoś nie ogarnąłem? Jak z tego wyjść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Mi Unlock nie nie działa dla mnie, bo telefon nie jestjuż  przypisany w tej chwili do konta i nie wiem jak to zrobić bez uruchomienia telefonu ;)

fastboot daje mi takie wyniki: 

Cytat

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb reboot edl
error: no devices/emulators found

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem device-info

(bootloader)    Device tampered: false
(bootloader)    Device unlocked: false
(bootloader)    Device critical unlocked: false
(bootloader)    Charger screen enabled: true
(bootloader)    Display panel:
OKAY [  0.016s]

oslo próbowaem MiFlash , ale daje rezultat:

Cytat

FAILED(remote: Critical partition flashing is not allowed)

 

Edytowane przez b1krolikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieistotne, nie musisz dodawać, jeśli nie zrobiłeś wipe to powinno zainstalować bez niego...
AA, już widzę...
No to wgraj soft przez EDL global i odblokuj oficjalnie - miałeś najwidoczniej scrackowany bootloader i dlatego tak było, potem dopiero instalacja miuipolska

tapnięte z Redmi 4a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...