Skocz do zawartości

Problem z baterią


w0jciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno kupiłem MI6 na gearbest.

Wydaje mi się, że mam nie do końca sprawną baterię.

Telefon ląduje się bardzo szybko pomimo, że prąd ładowania nie jest duży (ikona QC nigdy się nie pokazuje).

Poza tym po podłączeniu ładowarki przez około 20 minut, procenty baterii stoją w miejscu, a w następne 30 min ładuje do 100%:

Screenshot_2018-02-01-18-52-45-399_com.gsamlabs_bbm.thumb.png.c4d43fcfd9ce2eaae76844567b28fd43.png

Bateria trzyma słabo i szybko się rozładowuje. Czasami nawet nie jestem w stanie przetrzymać całego dnia z średnim używaniem.

Porównuje baterie do redmi note 3 pro który trzymał dużo lepiej.

Czasami po odłączeniu ładowarki w trakcie ładowania, bateria momentalnie traci kilkanaście procent.

 

Aplikacja acubatttery pokazuje zdrowie baterii na 60% czyli ze ma pojemność tylko 2000 mAh

 Screenshot_2018-02-01-18-51-03-727_com.digibites.accubattery.thumb.png.6a5e65af2b21ae2d4530ca61024eeadd.png

 

Myślałem, że to może problem softu, wgrałem najnowszy global przez fastboot i było to samo.

Kilka dni temu telefon zaktualizował się do 9.2.2 i również nie widzę zmian.

Co myślicie o tej sprawie?

Pozdrawiam

 

 

Screenshot_2018-01-27-15-48-15-046_com.gsamlabs.bbm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie jest to normalne. Spróbuj jeszcze inna ładowarką. Ale wygląda mi na to że coś jest z baterią lub fonem. Mi fon trzyma bez problemu koło 3 dni z sot na poziomie 6 h z kawałkiem. Gdy ładuje pojawia się ikoną ładowania i wykres ładowania jest normalny nie tak jak u ciebie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...