Skocz do zawartości

Jak wgrać Global


Maniek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od wczoraj posiadam Xiaomi mi6 ale niestety z "syfmiui". Nie mam tam aplikacji Aktualizacji, żeby móc zainstalować oficjalny Global dev. Mam zablokowany Bootloader, gdy wchodzę: Stan odblokowania MI > nie mogę dodać konta (wyświetla się komunikat " 86006: i chińskie krzaczki"), a bez tego nie mogę odblokować bootloadera. Wydaje mi się że to wina tego romu, pełna nazwa to "MIUI Global 9.2| Stabilna 9.2.2.0 (NCAMIEK)". Ktoś pomoże ? Jak zainstalować Oficjalny rom MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maniek77 napisał:

niestety z "syfmiui". Nie mam tam aplikacji Aktualizacji, żeby móc zainstalować oficjalny Global dev.

To prawie na pewno oficjalny rom. W najnowszych romach nie ma ikony aktualizacji. Uruchamiasz aktualizacje z ustawienia, informacje o telefonie i tam to gdzieś powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.1.25 nie pójdzie chyba bo jest to Oreo, musiałby mieć ostatniego deva na Nougacie żeby do 8.1.25 zaktualizować, wątpię nawet żeby XiaoMiTool na to pozwoliło - ale już było kilka przypadków na forum, wgraj 7.12.14 najlepiej. Ale może się mylę i pójdzie, choć... szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...