Jump to content

Problem z ładowarką

kubix
 Share

Recommended Posts

Cześć. Od ponad dwóch tygodni mam problem z ładowarką, która dostałem w zestawie z telefonem (mdy-08-eh). Mianowicie w połączeniu z kablem USB 3.0 nie ładuje w ogóle telefonu. Problemu doszukiwałem się w adapterze na polskie gniazdko i nabyłem takowy (10/16A250V) oraz kablu, który też wymieniłem (3A). Niestety zmiany nie przyniosły porządnego efektu. Możnaby stwierdzić, że problem leży po stronie ładowarki, ale tu pojawia się dziwna rzecz. Po podpięciu do ładowarki kabla mini USB, działa ona bez zarzutu podczas ładowania Xiaomi Redmi Note 4x (nie przez QC, ale chyba wspomniany model nie wspiera tego) jak i innych urządzeń. Nadmienię też, że podczas ładowania telefonu inna ładowarka (bez QC) nie pojawiają się żadne problemy. Wie ktoś może jaka może być przyczyna tego, problemu? 

Na koniec jeszcze jedno małe pytanko. Od okresu właśnie mniej więcej tych dwóch tygodni odczuwam znaczący spadek, jeśli chodzi o czas pracy na baterii. QC wpływa istotnie na żywotność baterii? Lepiej ładować bez wykorzystania tej technologii? 

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...