Skocz do zawartości

Reset telefonu i bootloop


kumpel_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

żona ma mi4 LTE od prawie dwóch lat. Na początku był z androidem 4.4.4. W pewnym momencie zainstalowałem XIaomi.eu wraz z androidem 6.0.1.

Generalnie było wszystko w porządku, rzadko zdarzył się reset telefonu.

Jakiś czas temu wgrałem którąś stabilną wersje MIUI 8. Nowy soft wgrywam przez TWRP i czyszczę dalvik i cache oraz data.

Zaczęły się dziać dość dziwne rzeczy, telefon się resetował i wpadał w boot loopa na logu Mi. Próby wyłączania / włączania telefonu w końcu pomagały i telefon się włączał.

Pomyślałem, ze coś jest nie tak z softem i jak już się przymierzyłem do wgrania nowego to telefon się całkiem wyłączył, nie reagował na przyciski, ani na ładowanie. Bateria miała przynajmniej 50%.

Dopiero odpięcie baterii pomogło telefon włączyć. 

Od razu pobrałem wersje stable Xiaomi.eu 9.2. Niestety problem znowu się pojawił i telefon się zresetował i wpadł w boot loopa. Na szczecie próby resetu uruchomiły telefon.

Teraz zastanawiam się dalej co to może być. 

Myślałem o baterii, ale całkiem dobrze trzyma, nie jest spuchnięta. Nie było z nią żadnych problemów.

Zastanawiam się też czy jak po wgraniu nowego softu daje przywrócenie z kopii zapasowej to nie wgrywa się coś co powoduje problemy. Przywracam wszystko: ustawienia systemowe/pulpitu , a także wszystkie aplikacje.

Macie może jakiś pomysł? Może powinienem jakiś starszy soft wgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże?

Aktualnie sytuacja jest tak, ze mam zainstalowane od półtorej tygodnia MIUI 9 Stable xiaomi.eu.

Wczoraj znowu telefon się całkiem wyłączył. Nie reagował na włączenie i ładowanie. Musiałem go rozkręcić, odpiąć baterie i podłączyć ponownie.

Dopiero się włączył i znowu działa poprawnie.

Ma ktoś pomysł czy to może być spowodowane?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...