Jump to content

MIUI 8.1.25

Recommended Posts

A czym ryzykujesz? Zużyciem pamięci flash? Może jedynie czasem poświęconym na zabawę - zawsze możesz wrócić do poprzedniej wersji. PS. Ja za każdym razem robię pełne czyszczenie wszystkiego z poziomu TWRP  - mam pewność że żaden śmieć nie będzie przeszkadzał po instalacji. Poza tym uważam, że nawet jak nie widać zmian na ekranie - to na pewno są gdzieś głębiej w systemie. Mi Max'a kilka razy aktualizowałem i zawsze było  to korzystne, coś wnosiło i wciąż wnosi... w ten STARY (II kw.2016) telefon :)

• Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie. I nie ma to znaczenia. Wysłane z MI 6

Zdecydowanie jestem za. Lepszy jeden sensowny rom co dwa tygodnie niż dwa niedopracowane gdzie się zastanawia, czy w ogóle wgrywać.

Dla osób zgaszających różne FC. Wasze posty są sorry ale bezwartościowe jak piszecie : MI6 nie działa bluetooth.  Mam MI6 i mi działa. Tobie nie działa? Ok podaj log, logcata albo zrzut ekranu z

Posted Images

@ukey Nie przesadzaj, bo "dev" rozwija się ciągle, szybciej lub wolniej, ale zmiany różne są, wystarczy śledzić uważnie (i tak jak wspomniałeś nie trzeba wcale aktualizować co tydzień). Samo to, że regularnie dochodzą kolejne poprawki bezpieczeństwa, przebija podejście wielu innych firm do tego zagadnienia. Nikt Ci nie będzie co dwa miesiące wywracał na drugą stronę całego interfejsu, bo to oczywiście zobaczysz podczas szukania przełącznika w ustawieniach, który zniknął...

Dokładnie macie racje. Teraz właśnie instaluję .25 , jednak kolejny już raz  od 8.1.4 zawsze jak wchodzę w TWRP muszę zmienić język z chińskiego na PL. Wcześniej nie było tego problemu 0.o 

Wszystko poszło , telefon działa :] Na plus nowy dźwięk blokady :P

Edited by ukey
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...