Jump to content

Xiaomi Mi 6 64GB - czy to jest dobry smartfon?

Kopis
 Share

Recommended Posts

Przedłużam umowę abonamentową. Zaproponowano mi Xiaomi Mi 6 64GB na warunkach, które mnie satysfakcjonują. Jednak nie znam się na telefonach. Czy ten Xiaomi to dobry telefon? Warto go wziąć? Dodam, że nazwa brzmi dla mnie egzotycznie, chociaż obiła mi się o uszy. Wiem, że na tym forum piszecie o tych telefonach, więc mam nadzieję, że coś poradzicie. Przede wszystkim jak ta marka wypada na tle bardziej znanych producentów, np. Samsungów, Sony, LG, Nokia. Czy odstaje pod względem jakości wykonania, wydajności, awaryjności, a może jest odwrotnie?

Bardzo proszę o radę.

@Kopis To jest bardzo dobry telefon. Jakością nie odstaje od "bardziej znanych", a Xiaomi sprzedaje dużo więcej telefonów niż Sony i LG razem wzięte. Ma jakieś tam wady, jak każdy nawet najlepszy telefon. Zalety również. Jedna wada, która czasami może przeszkadzać (ale tylko w szczególnych warunkach) to brak jednego z pasm LTE b20 (800Mhz).

3 godziny temu, Kopis napisał:

Przede wszystkim jak ta marka wypada na tle bardziej znanych producentów, np. Samsungów, Sony, LG, Nokia. Czy odstaje pod względem jakości wykonania, wydajności, awaryjności, a może jest odwrotnie?

Bardzo proszę o radę.

Jeżeli pytasz o wydajność to wiedz, że Mi 6 to obecnie topowy smartfon, a dodatkowo jest oferowany w dużo niższej cenie niż konkurencyjne modele o zbliżonych możliwościach - http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/sprzet-telefoniczny/smartfon/ 

W cenie Mi6 nie dostaniesz nic lepszego. Ba nawet za większe pieniądze Sajsung będzie odstawał ( nie mówię o topowych modelach za 2 czy 3 razy wyższą cenę) wykonanie na rewelacyjnym poziomie. Przejdź się do euro RTV i zobacz na własne oczy.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

To super w takim razie. Widać moja opinia była oparta na stereotypach :) W sumie to nie wiem z czego się to bierze, że wielu jak słyszy, że coś jest chińskie to się krzywi, że pewnie jakiś badziew. Jak widać trzeba samemu sprawdzić wszystko :)

21 godzin temu, Kopis napisał:

Przedłużam umowę abonamentową. Zaproponowano mi Xiaomi Mi 6 64GB na warunkach, które mnie satysfakcjonują. [...]

Bardzo proszę o radę.

Napisz moze na czym ci zalezy w telefonie, oraz co dostales do wyboru, poza mi6 na sensownych warunkach. 
Przykladowo jesli licza sie dla ciebie zdjecia i ich jakosc, za paroponowana ci w podonej kwocie samsunga s7, to wybor mi6 nie bedzie sensownym wyborem. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...