Skocz do zawartości

Gdzie obecnie najlepiej zakupić MI4 lub MI3?


lg4xhd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Wiadomo, że w Polsce bardzo ciężko kupić telefony tej firmy. Prawie, że nie ma takiej możliwości.
Nikt prawie nie wie co to w ogóle jest xiaomi.

Gdzie najlepiej (najpewniej) zakupić xiaomi Mi4 lub MI3?

Chodzi o to, żeby na 100% telefon był oryginalny i doszedł bez żadnych problemów do mnie.

Chciałbym go nabyć zupełnie legalnie bez żadnych przykrych niespodzianek, i kombinacji z giftami omijaniem cła itp.

Czy jest jakiś sprzedawca lub sklep, który możecie polecić i będzie 100% pewność udanej transakcji?

Pozdr.
 

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak z tym giftem się nie uda to co wtedy robić ? Ludzie różnie tutaj piszą, że telefon wrócił do Chin, że trzeba się tłumaczyć w urzędzie celnym, że to prezent czy coś itp.
Chciałbym uniknąć takich sytuacji. Chcę normalnie nabuć (najlepiej ze sklepu) i mieć pewność że on do mnie przyjdzie - tak samo jak z polskich sklepów internetowych. Bo jak wiadomo trzeba zapłacić z góry za to...a jakby to cofnęli, ponad tysiak w plecy:(

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie. Niedługo będę kupować mi4, ale płacić będę za nie z firmowego konta (gdyby ktoś chciał się przyczepić, to nie ja mam firmę tylko rodzice) i osobie, która zajmuje się w tejże firmie zamawianiem takich dupereli nie podoba się pomysł "ominięcia VATu". To co ja zrobię.

Jak się do nich napisze to wyślą jako zwykła paczka czy oni tylko jako gify ślą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i traf na podróbę, później tocz batalię o zwrot pieniędzy i żałuj straconego VAT-u. Nie lepiej kupić na ibuygou i wyraźnie zaznaczyć by wysłać paczkę nie jako gift, tylko normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki tu jest problem? Nie robisz tutaj przekrętu z Vatem co przecież jest dosyć karalne.

Przekręt jest wtedy gdy zamówisz paletę telefonów, wprowadzasz na rynek ale za sprowadzenie na teren EU nie płacisz podatku.

A tu sklep deklaruje wartość paczki i oznacza ją jako gift, co umożliwia zwolnienie z opłat.

Jednak płacenie z firmowego konta jest mało sensowne. Lepiej przelać sobie kasę i prywatnie z paypal zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup na aliexpres

Na pewno będzie tanio, bo kupujesz u producenta w sumie. Trzeba uważać i patrzec na opinie sprzedających.  Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam 

Edytowane przez DrDee
Zabrania się: 11. Umieszczania reklam - wyjątkiem jest tutaj dział „Giełda”.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...