Skocz do zawartości

Facebook i glaria zdjęć


shrek74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kolejny post z mojej strony, tym razem dotyczy aplikacji Facebook która działała bez jakichkolwiek uwag. Po paru dniach użytkowania podczas wstawiania postów brak komunikacji z galerią zdjęć. Wszystko w materiale wideo (Wideo Scrin)

Link: www.wideo.shrek74.pl

Za pomoc z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia w apcje FB, czy uprawnienia w Panelu Sterowania? To jest różnica... Nadawnie uprawnień w samej apce nic nie da, jeżeli nie odpalisz ich osobno w systemie... W filmiku mówisz jedynie, że działalo i przestało. Jeżeli wszystkie uprawnienia są, to nie zrobisz nic, bo w takim razie winna jest sama apka FB (co nie jest żadną nowością, od roku czekam na poprawne działanie dodawania zdjęć w mess lite :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nezumi napisał:

Uprawnienia w apcje FB, czy uprawnienia w Panelu Sterowania? To jest różnica... Nadawnie uprawnień w samej apce nic nie da, jeżeli nie odpalisz ich osobno w systemie... W filmiku mówisz jedynie, że działalo i przestało. Jeżeli wszystkie uprawnienia są, to nie zrobisz nic, bo w takim razie winna jest sama apka FB (co nie jest żadną nowością, od roku czekam na poprawne działanie dodawania zdjęć w mess lite :)).

Sorki jestem laikiem ale nie zauważyłem nigdzie w telefonie możliwości ustawień innych niż te co pokazałem zarówno w menu ustawień głównych jak i bezpośrednio w aplikacji. A co do apki Facebook na Xperia Z5 działa bez problemu. Więc jak to jest że na jednym tel. działa na drugim już nie. Działa na Samsungu Huawei itd.

Dodaje kilka PrtSc z głębszej konfiguracji. Jeśli jest jeszcze jakieś ustawienie które można zmienić proszę o podanie ścieżki jak tam wejść. Pliki mogą nie być po kolei.

IMG_20180122_154352.thumb.png.3de8bb5f763148ddd4d40f3e631bd24e.pngIMG_20180122_154332.pngIMG_20180122_154200.pngIMG_20180122_154311.pngIMG_20180122_154234.pngScreenshot_2018-01-22-15-33-56-080_com.miui.securitycenter.pngIMG_20180122_154253.pngIMG_20180122_154411.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nezumi napisał:

Czyli problem ma apka, a nie system i tak, apka może działac różnie na różnych telefonach, niezależnie od modelu. Zawsze możesz spróbować reinstalować apke FB...

Zastosowałem się do sugestii odinstalowałem i zainstalowałem Apke. Nic to nie dało w związku z tym skontaktowałem się ze znajomymi którzy polecili mi ten telefon dokładnie ten nie inny model. Oni mają ten sam i są zadowoleni i z Facebookiem nie mają problemu. Dla mnie to znaczy tylko tyle że to nie wina apki Facebooka tylko ustawień w moim Xiaomi. Jeśli jest na tym forum jakiś wyjadacz tego modelu liczę na pomoc za którą z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wyjaśniło, jakiś zgryz z systemem plików. Karta SD była przełożona z Sony. Zgrałem pliki na kompa włożyłem kartę do tel. i sformatowalem w systemie mojego xaomi. Następnie wgrałem pliki ponownie na kartę. Wszelkie problemy w Facebook z czytaniem grafik zniknęły a innych nie zauważyłem. Temat uważam za rozwiązany i zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...