Skocz do zawartości

shrek74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na moim Xiaomi zainstalowałem Noda którego używam od lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Jednak po przejściu na telefon Xiaomi nod zgłasza problemy i nie wszystkie funkcje mogę skonfigurować. Konkretnie chodzi o funkcję Anti - Theft (PrtSc w załącznikach). Po przechodzeniu przez poszczególne funkcje okazuje się że chodzi o brak uprawnień do zapisu na karcie SD. W linku który umieszczam znajduje się video scrin z ustawień i tego co dzieje się w telefonie. Dodam że wszystkie uprawnienia które wciąż są najważniejszą funkcją w tym telefonie są włączone.

link: www.wideo.shrek74.pl

 

 

Nod 0 .png

Nod 1.png

Nod 2.png

Nod 3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego trzymamy się wciąż uprawnień które można w tym systemie z różnych poziomów ustawiać i informuje że wszystkie są na maxa. Czy to bezpośrednio z ustawień panelu sterowania jak i z samych aplikacji. Jeśli możesz podaj kilka konkretnych ścieżek dostępu do funkcji do których mnie się nie udaje wejść. W ustawieniach wszystko jest na maxa .

Edytowane przez shrek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie przedstawiłeś jedynie ustawienia apki, a nie systemu, nie jestem wróżką, nie czytam ludziom w myślach... Podałem Ci wyżej gdzie szukać, jeżeli tam wszystkie uprawnienia są nadane, to się baw w zmianę softu, bo po Ilości Twoich tematów i problemów wnioskuję, że coś tam jest zdrowo namieszane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shrek74 Jaki masz rom, global? Jak global to prawdopodobnie musisz włączyć program Dokumenty. To steruje między innymi dostępem do plików na SD. Ustawienia, zainstalowane programy, dokumenty włącz. Tylko po co używasz NOD-a skoro masz w systemie antywirusa z trzema różnymi bazami do wyboru, który ma wszystkie uprawnienia i działa bez problemu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, FromWP napisał:

@shrek74

@FromWP dzięki zadziałało. Wiedziałem że wszystkiego nie da się zrzucić na barki uprawnień. W życiu bym do tego nie doszedł, temat uważam za zamknięty a problem rozwiązany. 

Noda używam od lat jestem do niego przyzwyczajony mam go na kilku urządzeniach w związku z tym i tu go zainstalowałem. Tym bardziej że mam legalną licencję.

Może kolega zerknie i pomoże w temacie Facebook.

Edytowane przez shrek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, shrek74 napisał:

Może kolega zerknie i pomoże w temacie Facebook.

Tu nie pomogę, bo nie używam w telefonie. Niestety problemem może być rzeczywiście aplikacja Facebooka. Żona używa i akurat z wysyłaniem zdjęć z galerii nie ma problemu, ale co chwilę coś tam w tym FB niedomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...