Jump to content

Xiaomi Redmi 3 pro - padł podczas cotygodniowej aktualizacji.

Recommended Posts

Dziś jak co tydzień mój Redmi 3 pobierał aktualizację MIUI i poszło coś nie tak. Telefon po prostu ,,umarł" . Odczekałem ok 2 godziny i zrobiłem restart androida (trzymając przycisk Power ok 30s) Telefon ożył, ,,mielił" ok 5min i włączyła się tapeta a tam komunikaty typu : ,, niestety proces com.android.phone .... nie można uruchomić , i inne podobne. Potem jest jeszcze komunikat ,,Proces system nie odpowiada - czy zakończyć czy czekać. Potem telefon znowu się resetuje i tak w kółko :(

Proszę o pomoc , nie jestem mocny w tej dziedzinie :( I teraz serwis czy mógłby ktoś pomóc

18 godzin temu, krzysiek80 napisał:

Dziś jak co tydzień mój Redmi 3 pobierał aktualizację MIUI i poszło coś nie tak. Telefon po prostu ,,umarł" . Odczekałem ok 2 godziny i zrobiłem restart androida (trzymając przycisk Power ok 30s) Telefon ożył, ,,mielił" ok 5min i włączyła się tapeta a tam komunikaty typu : ,, niestety proces com.android.phone .... nie można uruchomić , i inne podobne. Potem jest jeszcze komunikat ,,Proces system nie odpowiada - czy zakończyć czy czekać. Potem telefon znowu się resetuje i tak w kółko :(

Proszę o pomoc , nie jestem mocny w tej dziedzinie :( I teraz serwis czy mógłby ktoś pomóc

Nikt nie odpowiada bo to tyle razy było tłumaczone.  Musisz zainstalować rom od nowa przez MIFLASH, jeżeli nie masz odblokowanego bootloadera.  Pamiętaj by wgrać rom dla modelu redmi 3 (nie redmi 3s lub podobnego) nazwa kodowa dla redmi 3 i Pro to ido. 

Kiedyś zrobiłem taki błąd i myślałem, że ucegliłem telefon, ale wszystko dobrze się skończyło.

Tutaj masz link poczytaj sobie jak to zrobić:  

Edited by moon
  • Like 2
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...