Skocz do zawartości

Komunikacja z zegarkiem SUUNTO


shrek74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja piszę w sprawie powiadomień z telefonu w zegarku Suunto Ambit 3. W moim telefonie zainstalowana jest aplikacja Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.suunto.movescount.android wszystkie uprawnienia nadane typu powiadomienia itd. wstawiam prt scr.

Do dziś nie udało mi się uruchomić powiadomień, bardzo proszę o słowo w tym temacie. Oczywiście zegarek sparowany z telefonem a aktywności z zegarka się przesyłają. Problem tylko dotyczy powiadomień.

Screenshot_2018-01-20-17-37-08-703_com.android.settings.pngScreenshot_2018-01-20-17-37-35-965_com.google.android.packageinstaller.pngScreenshot_2018-01-20-17-39-24-322_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2018-01-20-17-36-31-449_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam temat, powodem jest fakt iż zaczęło działać. Słuchajcie, pojęcia nie mam nic nie aktualizowałem, nic nie dodawałem ani nie odświerzałem sama aplikacja Suunto nie miała nowszej wersji a zaczęło działać. Nie zmieniałem żadnych ustawień poprostu zaczęło i już. Ktoś coś w temacie, może jest jakieś racjonalne i logiczne wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tez posiadam zegarek suunto to nie wina twojego tel ani zegarka poprostu aplikacja movescount jest tak skopana ze hej mi tez te powiadomienia zaczynają działać dosłownie z d*py nie wiadomo kiedy i jak długo, na stronie suunto znalazłem kiedys liste tel które są  kompatybilne z zegarkiem. nie było ani jednego tel xiaomi takż pozostaje nam sie cieczys ze chociaz tyle działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...