Skocz do zawartości

Telefon "nie wstaje" po formacie


ffalen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem w tematach, nie znalazłem nic co mógłbym wykorzytsać, więc piszę tutaj

Dziewczyna zgodnie z poradnikiem po odblokowaniu bootloadera próbowała wgrać oprogramowanie z MIUI Polska. Zrobiła format zaznaczyła pliki do wgrania i po reboocie jedyne co się pojawia to czarny ekran z logiem MI. Telefon nie chce wstac. Trwa to już bardzo długo (przez pierwszą ponad godzinę liczyła, że tyle trwa wgrywanie wszystkiego)

 

Czy da się coś zrobić, żeby przywrócić stary  system? Czy tylko do serwisu, skoro format poszedł a nowy system najpewniej się nie wgrał? Ja jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o to, także byłbym wdzięczny za jakąś pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem w tematach, nie znalazłem nic co mógłbym wykorzytsać, więc piszę tutaj

Dziewczyna zgodnie z poradnikiem po odblokowaniu bootloadera próbowała wgrać oprogramowanie z MIUI Polska. Zrobiła format zaznaczyła pliki do wgrania i po reboocie jedyne co się pojawia to czarny ekran z logiem MI. Telefon nie chce wstac. Trwa to już bardzo długo (przez pierwszą ponad godzinę liczyła, że tyle trwa wgrywanie wszystkiego)

 

Czy da się coś zrobić, żeby przywrócić stary  system? Czy tylko do serwisu, skoro format poszedł a nowy system najpewniej się nie wgrał? Ja jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o to, także byłbym wdzięczny za jakąś pomoc

A w tryb recovery może można wejść tak jak na tym screenie? Jak wejść przez kombinacje klawiszy recovery to poszukaj na internecie ... Nad niebieskim polem po prawej stronie, masz przełączenie na język angielski. .. 93584bdcb9bda1337aacc6108961d5bb.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Jeśli jesteś jak piszesz kompletnym laikiem, to daj telefon do sprawdzenia komuś kto się na tym zna....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...