Jump to content

Recommended Posts

To mój pierwszy wpis na tym forum więc chciałbym się grzecznie ze wszystkimi przywitać. No hej. Część oficjalną mamy za nami.

Od jakiegoś czasu zamierzam się z kupnem nowych słuchawek. Ciągle coś mi się z nimi dzieje i postanowiłem, że spróbuję wyeliminować główny powód wszystkich uszkodzeń: kabel i/lub wtyk jack 3.5. W takim wypadku opcja słuchawek bezprzewodowych zdaje się być najrozsądniejszą. I jak tak zacząłem szukać to okazuje się, że jest coś takiego jak technologia aptX (HD, LL, różne odmiany ale ja chciałbym się skupić na tej podstawowej, bez żadnych sufiksów), którą opracowała dobrze nam znana firma Qualcomm. Technologia ta wymaga aby zarówno urządzenie odbierające jak i urządzenie nadające były w stanie obsłużyć ten kodek. Zamierzam kupić słuchawki Beyerdynamic Byron BT, które m.in. właśnie tym kodekiem się posługują.

I tutaj pojawia się koje pytanie:

Czy jest jakiś cień szansy na to aby mój telefon (Redmi Note 3 Pro, Wersja MIUI: Miui by xiaomi.eu 8.2 <stabilna> MHOCNDL) był w stanie obsłużyć kodek aptX? 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Na Cm widać że działa

https://forum.xda-developers.com/oneplus-3/themes/mod-aptx-codec-t3521228

Na Miui też

http://en.miui.com/thread-891833-1-1.html

 

Edited by us3r
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam,

zakupiłem ostatnio słuchawki bezprzewodowe wspierające aptx i zacząłem szukać czy nasz RN3P obsługuje go również. Z tego co się doszukałem to wersja MIUI Global 9.2.4.0 Stabilna, którą mam zainstalowaną nie obsługuje, ale natrafiłem na temat https://miuipolska.pl/forum/topic/30070-miui-7112/ i wychodzi, że wersja 7.11.2 dodała obsługę aptx. Czy wystarczy, że wgram najnowszą wersję z https://miuipolska.pl/download i też będzie obsługiwać?

Edited by empty
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...